عکاسی آونگ – آتلیه عکاسی- بهترین آتلیه تهران

در این سالها ما عکاسی هزاران مراسم عروسی را انجام داده ایم ، لحظات شیرین عروسی تکرار نشدنی هستند. عروس و دامادها می خواهند این لحظات را برای همیشه در قلب و ذهن خود ثبت کنند ، ثبت عکس خوب از زوج بهترین اتفاقی است که در زمان مراسم عروسی بوجود می آید
گروه استودیو عکاسی آونگ با ارائه حرفه ترین تجهیزات و خدمات عکاسی عروسی در شیرین ترین لحظات زندگی کنار شما هستیم.

بهترین آتلیه عروس

عکاسی عروس یک تخصص در عکاسی میباشد از آنجا که روز عروسی یکی از مهم ترین روز برای هر فرد می باشد به همین دلیل باید در انتخاب آتلیه ای مناسب دقت کنید. .

  • بهترین آتلیه عکاسی عروسی باید در ابتدا دارای کادری ماهر باشد که در کنار تخصص عکاسی و فیلمبرداری عروسی با سلیقه و با اخلاق هم باشند.
  • بهترین آتلیه عکاسی عروس باید دارای لوکیشن های خاص و زیبا باشد.
  • استودیو عکاسی آونگ این افتخار را دارد تا در بهترین روز زندگی در کنار شما بوده و خاطره ای شیرین و جذاب را در این روز برای شما ثبت کند.

جهت دیدن نمونه کلیپ های استودیو عکاسی آونگ لطفا کلیک کنید

 

جهت مشاهده عکس های عروس و فرمالیته لطفا کلیک کنید

آتلیه عروس مذهبی

امروزه آتلیه های مذهبی در زمینه عروس وجود دارد، شاید در هر خیابانی چندین استودیو عکاسی عروس دیده شود. اما مهم این است که آیا همه آتلیه ها برای یک خانواده مذهبی و عروس خانم محجبه مناسب است آتلیه عکاسی آونگ با در نظر گرفتن و تجربه مراسم های متعدد خانواده های مذهبی تمامی نکاتی که برای آنها مهم است را در محیطی امن در نظر گرفته است. برای تماس با مدیریت شعبه یک سرکار خانم عالی پور لطفا با موبایل ۰۹۳۸۳۰۳۱۳۱۱ در تماس باشید.

عکاسی آونگ آتلیه عکاسی بهترین آتلیه تهران
عکاسی آونگ آتلیه عکاسی بهترین آتلیه تهران

آتلیه اسپرت و مدلینگ

عکاسی اسپرت سبک پرطرفدار عکاسی است که به صورت تک نفره، دو نفره، عکس کودکان، مدلینگ و … می باشد. اساس عکاسی اسپرت، ژست و موقعیت طبیعی افراد است و افراد در هنگام عکاسی اسپرت در موقعیت های طبیعی و معمول قرار می گیرند. ویژگی بارز و قابل توجه عکاسی اسپرت، غیر رسمی بودن و غیر مصنوعی بودن ژست ها، خنده ها و واکنش های افراد در موقعیت ها و ژست ها و لباس های مختلف است.

 

جهت رویت نمونه عکس های اسپرت و فرمالیته لطفا کلیک کنید

آتلیه کودک

دکورها و زمینه های عکاسی کودک در آتلیه آونگ کاملآ طبیعی و سه بعدی می باشد که این موضوع باعث ایجاد عکس های واقعی و طبیعی از فرزندانتان می شود. آتلیه عکاسی کودک آونگ تمامی تجهیزات خود از جمله نور و فلاش ها را به طوری طراحی و تنظیم کرده که برای کودکان شما کاملآ بدون ضرر باشد. عکاسی کودک باید تجربه کافی در ارتباط با کودکان داشته باشد.

عکاسی آونگ آتلیه عکاسی بهترین آتلیه تهران
عکاسی آونگ آتلیه عکاسی بهترین آتلیه تهران

جهت مشاهده عکس های کودک لطفا کلیک کنید

 

استودیو عکاسی آونگ

جهت یافتن بهترین آتلیه میبایست در ابتدا نمونه کارهای مجموعه مورد نظر را مشاهده کنید و در نظر داشته باشید که تمامی تصاویر در وب سایت آتلیه ها ی خوب عکاسی قابل مشاهده نخواهد بود و میبایست به صورت حضوری نمونه کار ها را مورد بررسی قرار دهید، در این قسمت یک معرفی کوتاه از آتلیه عکاسی آونگ آورده شده است: آتلیه عکاسی آونگ یکی از بهترین آتلیه تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران با مدیریت آقای عالی پور دارای تحصیلات کارشناس ارشد عکاسی حرفه ای و با هدف ایجاد سبکی نوین و متفاوت در عکاسی و فیلمبرداری فعالیت خود را با امکانات و تجهیزات حرفه ای و سالها سابقه همراه کادر جوان و مجرب بانو آغاز نمود (دو شعبه در جنوب و مرکز تهران ) و آماده ارائه بهترین خدمات آتلیه، عکاسی و تصویربرداری از مجالس عروسی، تولد ، مهمانی جشن ها و سمینارها و… به شما هموطنان محترم در سراسر ایران می باشد.
استودیو عکاسی آونگ 09122215090
استودیو عکاسی آونگ ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰
پروانه کسب استودیو عکاسی ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰آونگ
پروانه کسب استودیو عکاسی ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰آونگ

استعلام از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران لطفا کلیک کنید

‫5/5 ‫(1 نظر)

پیام بگذارید

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما