مزایای ما

ویژگی های ما

آنچه ما ارائه می دهیم

مهارت های ما

تخصص

استودیوی عکس حرفه ای با ده اتاق شیک ، عکاس خلاق ، قیمت پایین ، آزمایشگاه پیشرفته سلام فن آوری ، تن دستگاه های عکس برای اجاره و فروش ، مهارت های حرفه ای عظیم.

طراحی گرافیک 95%
عکاسی 100%
فیلمبرداری 100%
کارگردانی و تدوین 95%

به دوربین احتیاج دارید؟

از فروشگاه ما دیدن کنید

بیش از ۴۰۰ دستگاه عکس برای اجاره و فروش داریم ،
تیم ما به شما در انتخاب کمک می کند

امتیازها و آپشنهای

استودیو عکاسی آونگ

پروانه کسب ، مجوزی است که طبق مقررات قانون نظام صنفی ، به منظور شروع و ادامه کسب و کار یا حرفه ، به فرد مربوط برای محل مشخص یا وسیله کسب مشخص ، داده میشود.

مجوز فیلمبرداری و عکاسی در اماکن عمومی : این مجوز از طرف اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران صادر می شود و زیر مجموعه پروانه کسب صنفی می باشد ؛ این مجوز مورد تایید پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ می باشد. لذا برای خدمات در باغ و عمارت ها و تالارهای پذیرایی مورد نیاز می باشد.

گروه هنری استودیو عکاسی آونگ با کارشناسان تحصیل کرده در حوزه عکاسی و گرافیک و نرم افزار در تلاش هستند. لحظات زیبا و شاد شما مشتریان عزیز را به ثبت برسانند . لازم به ذکر است در صدر این مجموعه هنری ، یک کارشناس فارغ التحصیل رشته عکاسی میباشد که نتیجه و دستاورد این گروه هنری را چندین برابر بهبود می بخشد .

شعبه یک (منطقه۱۶ نازی آباد)  این مجموعه به مدیریت سرکار خانم سارا حیدری کارشناس رشته گرافیک و متخصص در هنر عکاسی ؛ به صورت ویژه در اختیار بانوان محترم میباشد .و مشتریان محجبه عزیز می توانند با تلفن مستقیم ایشان (۰۹۳۸۳۰۳۱۳۱۱) در ساعات کاری در ارتباط باشند.

این روز ها که قیمت اجناس مختلف و کالای اساسی مورد نیاز مردم افزایش و توان خرید اقشار مختلف به شدت کاهش یافته، مطمئنا برگزاری یک مراسم عروسی متحمل هزینه های زیادی خواهد شد که ممکن است خارج از توان اقتصادی خانواده باشد . مطمئنا یکی از بزرگترین دلایل عدم تمایل جوانان به ازدواج، همین معضل اقتصادی ست. در نتیجه بسیار مهم است تا حد امکان هزینه ها را کاهش دهیم و در حل این معضل اجتماعی به یکدیگر کمک نمائیم. بخشی از هزینه ها مراسم عروسی مربوط به آتلیه عروسی ست؛ در نتیجه پیدا کردن فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب می تواند بخش بزرگی از هزینه های شما را کاهش دهد

‫5/5 ‫(1 نظر)

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما