بهترین آتلیه عکاسی مرکز و جنوب تهران عروسی مدلینگ مجالس پرتره تولد

بهترین آتلیه عکاسی در غرب و جنوب تهران

بهترین آتلیه عکاسی غرب و جنوب تهران ، عروسی مدلینگ مجالس پرتره همایش در محله جیحون قصرالدشت نازی آباد

بسیاری از افراد دنبال یک آتلیه عکاسی خوب و شاید بهترین آن برای عکاسی در موضوعات مختلف میگردند .

بهترین آتلیه عکاسی چه آتلیه ای است ؟
خوب پاسخ به این پرسش قدری سخت هستش ، هر کس پارامتر های خاص خود را برای انتخاب یک آتلیه به عنوان بهتر بودن دارد .

آتلیه عکاسی خوش آدرس و خوش موقعیت در غرب و جنوب تهران کجا است ؟

برخی یک آتلیه عکاسی خوب و بهترین آتلیه عکاسی رو از نظر مختصات جغرافیایی در نظر میگیرند که دسترسی به آن راحت باشه و از هر نقطه در تهران بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و جای پارک ماشین نیز وجود داشته باشه .

که خوب استودیو عکاسی آونگ از این لحاظ یکی از بهترین آتلیه های عکاسی در غرب و جنوب تهران محسوب میشه ، زیرا نه در محدوده طرح ترافیک است و نه در محدوده زوج و فرد تهران و دسترسی به آن بسیار ساده است .

و البته هر دو شعبه در بهترین و اصلی ترین خیابان های منطقه قرار دارند.

 

آدرس آتلیه عکاسی آونگ شعبه یک : نازی آباد ، تقاطع خیابان تولایی و اوجانی ،  پلاک ۴۹
شماره تلفن تماس آتلیه عکاسی آونگ شعبه یک : ۰۹۳۸۳۰۳۱۳۱۱ – ۰۲۱۵۵۳۳۵۳۳۴

شماره همراه و شماره ارتباط در شبکه های اجتماعی تلگرام و … : ۰۹۳۸۵۰۰۵۰۵۲

 

آدرس آتلیه عکاسی آونگ شعبه دو : قصرالدشت ، بین خیابان سپه و هاشمی ،  پلاک ۳۱۲
شماره تلفن تماس آتلیه عکاسی آونگ شعبه دو : ۰۲۱۶۶۸۶۸۰۵۵ – ۰۲۱۶۶۸۳۷۳۸۵

شماره همراه و شماره ارتباط در شبکه های اجتماعی تلگرام و … : ۰۹۳۸۳۰۳۱۳۱۱

 

مستقیم مدیریت : ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰

بهترین آتلیه عکاسی خوش قیمت با نرخ و قیمت منصفانه کجا است ؟

خوب یکی دیگر از پارامتر های انتخاب یک آتلیه به عنوان بهترین آتلیه ، قیمت عکس و فیلم و لیست قیمت آتلیه و نرخ های عکاسی و فیلمبرداری و منو های آن است .

و اتلیه عکاسی آونگ بر خلاف بسیاری از آتلیه ها که اجاره نشین هستند ، مالک است که همین امر باعث شده که قیمت های مناسبی داشته باشد ، البته قیمت مناسب به معنی ارزان فروشی و کیفیت پائین و نرخ شکنی نیست .

بلکه رعایت کیفیت با قیمت منصفانه همیشه اصل مهم در آتلیه عکاسی آونگ بوده و است .

در زیر لیست قیمت خدمات عکاسی و فیلمبرداری در موضوعات مختلف را در آتلیه عکاسی آونگ میتوانید مشاهده کنید .

عکس پرسنلی – نرخنامه – نمونه عکس – سفارت- شناسنامه – پاسپورت        ( برای مشاهده روی لینک  کلیک کنید )

عکاسی کودک – نرخنامه – عکاسی عروسی و عقد – عکاسی مجلسی و خانوادگی  ( برای مشاهده روی لینک کلیک کنید )

 

بهترین اتلیه عکاسی از نظر تنوع خدمات و عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای ؟

خوب دیگر پارامتر در انتخاب یک آتلیه عکاسی داشتن تنوع خدمات است ، اینکه فردی مراسم عقد خود را و سپس عروسی خود را بتواند با یک آتلیه عکاسی انجام دهد و در آینده عکاسی بارداری و نوزاد و کودک و تولد خود را نیز در همان آتلیه عکاسی بتواند انجام دهد ، باعث میشود تا یک عکاس به عنوان امین و عضوی از آن خانواده شود .

همچنین اینکه بتواند برای نمونه مشتری عکاسی محصولات و خدمات و عکاسی برای شغل خود را نیز مانند همایش و سمینار و تبلیغاتی و مدلینگ را نیز به همان عکاس بسپارد .

بله درسته همه اینها یک تخصص است و خوشبختانه تیم گروه هنری و خدماتی استودیو عکاسی آونگ  داری افراد متخصص و تحصیل کرده در تمام این عناوین است .

مدیریت آتلیه عکاسی آونگ با نام مهندس غلامرضا عالی پور ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عکاسی و کارشناسی عکاسی خبری و کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر  و عضو رسمی انجمن عکاسان ایران میباشد و این خود باعث شده تا بهترین خدمات را مناسب بودجه و خواست شما بتواند به شما ارائه کند . و نیز مدیریت شعبه یک آتلیه عکاسی آونگ با مسئولیت سرکار خانم سارا حیدری لیسانس گرافیک و طراحی با افتخار در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

 

بهترین آتلیه عکاسی دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران کجا است ؟

متاسفانه با پیدایش بیماری کرونا و شرایط بد اقتصادی در ایران ، بسیاری از آتلیه های عکاسی که اجاره نشین بودند مجبور به جمع آوری و رفتن از این شغل شدند ، البته از کاهش رشد جمعیت و آمار کاهشی ازدواج هم نباید به سادگی گذشت ، اما به هر روی اتلیه های عکاسی که داری مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان باشند بسیار کم هستند و برای شهر تهران در مرکز استان تهران در حال حاضر در سال ۱۴۰۲ کمتر از ۹۰۰ آتلیه عکاسی مجاز وجود دارد که بسیاری از آنها نیز تنوع خدماتی زیادی ندارند و عکاس پرتره یا پرسنلی هستند ، بنابراین یک آتلیه عکاسی به روز که دارای مجوز از اتحادیه عکاسان و تنوع زیاد خدماتی باشد ، بسیار کم یاب و یک امتیاز محسوب میشود ، بخصوص که دارای سابقه طولانی در همان محل باشد .

آتلیه عکاسی آونگ از سال ۱۳۸۵ در منطقه نازی آباد و حدود ۵ سال در خیابان قصرالدشت حضور دارد و آدرس آن تغییر نداشته و خوشبختانه شاکی و نارضایتی خاصی نداشته و توانسته نظر مثبت مشتریان خود را جلب کرده و به فعالیت طولانی خود در این محل به طور ثابت ادامه دهد .

بهترین آتلیه عکاسی فعال در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی ؟

یکی دیگر از معیار های یک آتلیه عکاسی خوب ، احترام به وقت مشتری و در دسترس بودن ساده داده ها و اطلاعات آن آتلیه عکاسی است ، به جرات میتوان گفت که آتلیه آونگ ، تنها آتلیه عکاسی است که دارای صفحه در تمام شبکه های اجتماعی مطرح داخلی و خارجی میباشد .

همچنین تمامی لیست قیمت خدمات آتلیه عکاسی آونگ یکی از بهترین آتلیه های عکاسی در غرب و جنوب تهران همیشه به طور آنلاین و ۲۴ ساعت شبانه روز در تمامی روز های هفته در دسترس و دید شما در لینک زیر در وب سایت رسمی آتلیه عکاسی آونگ میباشد .

لیست قیمت و تعرفه کلیه خدمات آتلیه عکاسی و فیلمبرداری آونگ        ( برای مشاهده روی لینک  کلیک کنید )

نمونه کلیپ عروس – کلیپ فرمالیته – باغ عمارت مانلی – باغ عمارت شیلات – باغ و عمارت ماکان – باغ و عمارت صدری – باغ عمارت مجلل – باغ عمارت ظهیر – باغ عمارت vip  –   کلیپ شمال – کلیپ کویر    ( برای مشاهده روی لینک کلیک کنید )

 

کلیپ ها در این چند مورد خلاصه نمی شود و با احترام جهت مشاهده نمونه کلیپ ها و کارهای بیشتر در دیدار حضوری در خدمت شما مشتریان عزیز خواهیم بود . لطفا با هماهنگی و تعیین زمان مراجعه 

 

متعهد ترین و قابل اطمینان ترین آتلیه عکاسی ؟

یکی از مشکلات عروس و داماد ها و تمامی مردم بعد مراجعه به یک آتلیه عکاسی اطمینان از امین بودن و متعهد بودن آن عکاس است ، زیرا بسیاری از عکاسان و بخصوص عکاسان زیر زمینی بدون مجوز ، بدون توجه به قوانین کشور و تعهد اخلاقی و انسانی ، فیلم و عکس عروسی و داماد را بدون اطلاع آنها در فضای مجازی منتشر میکند ، اما آتلیه عکاسی آونگ در شبکه های اجتماعی خود و سایت خود چنین اقدامی را نکرده است و نسبت به مشتریان خود متعهد است و تنها با مراجعه به دفتر آتلیه با رزرو وقت قبلی میتوانند مشتریان نمونه کار های این مجموعه را مشاهده کنند که بسیار متفاوت و به روز و فوق العاده زیبا و متنوع هستند .

ساعات کاری آتلیه عکاسی ؟

ساعات کاری آتلیه عکاسی آونگ به طور معمول از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ شب میباشد ، اما با توجه به اینکه تنوع زیادی خدمات این مجموعه دارد ، ممکن است در ساعاتی در دفتر تیم آونگ حضور نداشته باشند یا در حال خدمت دهی به مشتری دیگری یا در اتاق قرارداد باشند ، لذا باید حتمی از قبل وقت رزرو کنید و بدون هماهنگی به هیچ عنوان پذیرش نخواهیم داشت .

 

بهترین آتلیه عکاسی و آتلیه عروس در تهران ۱۴۰۲

آتلیه عکاسی آونگ همواره در لیست بهترین آتلیه های عکاسی در تهران در وب سایت های مختلف قرار گرفته است ، اما از یک نقطه ای متوجه شد که در برخی سایت ها بی دلیل و فقط با سئو سایت و دادن پول به صاحبین سایت های تبلیغاتی متاسفانه اتلیه های بی جواز و غیر معتبر را نیز در لیست بهترین قرار میدهند ، نظر های فیک و ساختگی در این سایت ها و نوشتن نظر ادمین ها و مانور روی آن با پول و قرار دادن عکس و فیلم مردم بدون اطلاع آنها یا قرار دادن عکس و فیلم دیگر آتلیه ها به عنوان نمونه کار یک آتلیه دیگر همه بد اخلاقی هایی بود که در این سایت ها انجام میشد و میشود متاسفانه .

لذا آونگ تصمیم گرفت به طور مستقیم در همه شبکه های اجتماعی و سایت خود با مشتریان در ارتباط باشد و هزینه های خود را صرف به روز رسانی و سئو سایت خود با تولید محتوای مفید و اصولی کند نه پر کردن جیب برخی سایت ها که اصلا به فکر مشتری و کیفیت خدمات عکاس نیستند و هر کس پول بیشتری بدهد ، او را معرفی میکنند .

البته همه این سایت ها این شکل نیستند اما قالب آنها همین است و هیچ تخصصی اپراتور های آنها ندارند جز فریب و درج نظر دروغین با گرفتن پول و هزینه برای برخی آتلیه های زیر زمینی و غیر معتبر که امیدواریم روزی اتحادیه عکاسان و پلیس اماکن و پلیس فتا و دستگاه های نظارتی و امنیتی و قضائی در این موارد ورود کرده و برخورد های قانونی انجام شود و این جدال نا برابر است که فردی بدون نام و نشان و آدرس و بدون مجوز بتواند فیلم و عکس بی حجاب منتشر کند و تبلیغ کند در همه صفحه ها اما فرد مجاز از این رفتار منع شود !

شاید شما هم برای مناسبت‌های مختلف به فکر ثبت یک عکس یادگاری یا ساخت کلیپ و … افتاده باشید . در این مقاله می‌توانید با معیار های انتخاب آتلیه برتر تهران آشنا شوید . در گذشته میشد در سایت اتحادیه عکاسان تهران به راحتی لیست بهترین آتلیه عکاسی تهران در سال را مشاهده نمایید و با ویژگی‌های یک آتلیه عکاسی خوب آشنا شوید ، اما متاسفانه وب سایت این اتحادیه نیز اخیرا از دسترس خارج شده و در حال راه اندازی وب سایت جدید هستند . پس با خیال راحت مطالب ما را بررسی کنید تا مناسب‌ترین آتلیه را برای ثبت لحظات تکرار نشدنی‌تان انتخاب کنید . با ما همراه باشید .

در تهران آتلیه های خوب عروس و داماد زیادی وجود دارد که خدمات متنوع پکیج های عروسی و فرمالیته و… را انجام میدهند اما استودیو آونگ یک اتلیه عروس نیست !

اینجا یک دفتر فیلمسازی است برای کسانیکه دنبال تولید یک کار خاص و متفاوت هستند .

آتلیه عکاسی آونگ استودیو ، واقع در نازی آباد و قصرالدشت ، یکی از بهترین آتلیه‌های عکاسی و فیلمبرداری عروسی تهران که سناریوهای اختصاصی و ویژه‌ای برای عروس و دامادهای عزیز در نظر گرفته است .

آونگ استودیو دارای عمارت اختصاصی همراه با فضای سبز و نمای داخلی لوکس و لوکیشن های جذاب است که زیباترین خاطرات را برای شما به یادگار خواهد گذاشت .

آونگ استودیو دارای پکیج های متنوع می باشد و خدمات این آتلیه متناسب با بودجه شما انجام خواهد شد .

خدمات و سرویس‌های ویژه استودیو آتلیه عکاسی آونگ :

✔️استفاده از تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن
✔️بهره‌مندی از تیم متخصص و حرفه‌ای
✔️ارائه پکیج‌های متنوع و جذاب
✔️لوکیشن های ناب و چشم‌ نواز در داخل و خارج کشور
✔️دارای عمارت اختصاصی و ویژه
✔️سناریوهای اختصاصی و انحصاری برای عروس و دامادهای عزیز
✔️مشاوره رایگان قبل از برگزاری مراسم

بهترین روایت عاشقانه زندگی‌تان را در استودیو آونگ تجربه کنید .

 

عکاسی آونگ با سابقه طولانی و درخشان و کادری مجرب و تجهیزات حرفه ای یکی از بهترین آتلیه های عکاسی تهران هست .

خدمات آتلیه آونگ

عکاسی عروس

عکاسی کودک

عکاسی فشن و مدلینگ

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

استودیو آونگ واقع در غرب و جنوب تهران مجهز به حرفه ای ترین تجهیزات و کادر عکاسی فیلمبرداری حرکتی ( رونین ) تصویربرداری هوایی (هلی شات ) می باشد .

همچنین استودیو عکاسی آونگ برای افراد محجبه ، دارای کادر کاملا خانم و عمارت خصوصی جهت عکاسی و فیلمبرداری می باشد .

««تخفیف ویژه استودیو عکاسی آونگ در منو های فیلمبرداری و عکاسی مجالس »»
تخفیف ویژه فرمالیته در صورت عقد قرارداد در اولین مراجعه ۱۰٪

استودیو عکاسی آونگ واقع در غرب و جنوب تهران در محله نازی آباد و قصرالدشت با جواز کسب و با مدیریت خانم سارا حیدری و آقای غلامرضا عالی پور و با تیم کاملا خانم از ضبط و تدوین و جدیدترین تجهیزات فیلمبرداری از جمله دوربین های سونی آلفا با کیفیت ۴k و استابلایزر رونین و تصویربرداری هوایی با هلی شات و عکاسی با پوزیشن و رئال و خبری در باغ و مراسم و با داشتن علم کارگردانی و نوشتن سناریو برای هر عروس و داماد و باغ کاملا اختصاصی برای عروس های مذهبی بهترین روز زندگی شما را ثبت خواهد کرد .
این آتلیه با قیمت پکیج های عالی و مناسب برای هر سلیقه و بودجه ای شما را همراهی خواهی کرد . رضایت عروس و دامادها پس از تحویل کار جزو رزومه و افتخارات این مجموعه می باشد .
آتلیه آونگ با ثبت عکس های جدید و به روز و منطبق با سلیقه شما و تحویل به موقع کمتر از ۳ ماه رضایت مشتریان خود را جزء تعهدات یک آتلیه خواهد دانست .

آتلیه عکس و فیلم آونگ با مدیریت آقای غلامرضا عالی پور با کادر مجرب خانم و آقا ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران ، عروس داماد ، اسپرت ، کودک ، بارداری ، ساخت انواع کلیپ های اسپرت و مدلینگ قویترین استدیو در تهران ، منطقه  قصرالدشت و نازی آباد تهران بزرگ در خدمت شما خوبان می باشد .

استودیو عکاسی و فیلمبرداری آونگ
آتلیه عکاسی آونگ خدمات عکاسی و فیلمبرداری عقد و عروسی را به صورت تخصصی درنهایت کیفیت ارائه می‌دهد .
خدمات و سرویس‌های آتلیه عکاسی آونگ :
سناریوهای اختصاصی و انحصاری برای هر زوج
استفاده از تجهیزات پیشرفته و حرفه‌ای
ارائه پکیج‌های متنوع و جذاب
لوکیشن های جذاب در داخل و خارج از کشور
استفاده از دوربین های ۴kسونی ، کرین سکسد ، هلی شات مویک و بهترین و بروز ترین تجهیزات
همراه سبکی نو و همیشه بروز شده با کادری جوان و باذوق

تا پایان امسال عقد قرارداد برای روزهای خالی ۱۰ درصد تخفیف در نظر داریم
برای دیدن جزییات پکیج ها به صفحه اول سایت پکیج های عروسی مراجعه کنید یا تماس بگیرید .

در آتلیه عکاسی آونگ می توانید خدمات خاص و ویژه تصویربرداری با بروزترین ابزار عکاسی فوق حرفه ی با بالاترین سطح از کیفیت در کلیه مناطق تهران ، حومه و در کلیه استان ها تجربه کنید .

ویژگی های آتلیه عکاسی آونگ

استفاده از بروزترین تجهیزات در عکاسی و تصویربرداری کرین ،ژیون ،رونین ،هلی شات ،ریل ، ست لنزها و جدیدترین دوربین های عکاسی و تصویربرداری سینمایی

کادر بندی تخصصی ویژه و فوق حرفه ی در تصویر برداری و عکاسی

تصویربرداری سینمایی با تدوین های متنوع و فوق العاده و حرفه ای با توجه به ایده ها و سلایق متفاوت

بروزترین طراحی های ویژه آلبوم های ژورنالی و دیجیتالی با امکان مشاهده تست طراحی و تست روتوش با تنوع انواع کاغذ و تنوع انواع جلد با گارانتی ضمانت کیفیت

مجهز به جدیدترین و بروزترین دستگاههای چاپ و صحافی روز دنیا با با بالاترین سطح از کیفیت .

دارای زیباترین باغ های اختصاصی با تنوع لوکیشن ها و عمارت های خاص به صورت خاص ترین لوکیشن های فرمالیته شمال و خارج از کشور .

تنوع در ارائه انواع محصولات بروز در زمینه عکاسی ، انواع قاب ها ، شاسی ها ، انواع جلد آلبومها ، گنجینه ها و سایزهای متفاوت در چاپ و قاب و شاسی و بک لایتها …

آتلیه عکس و فیلم آونگ
آتلیه عکاسی آونگ با تیمی مجرب ، از آتلیه‌های خوشنام در زمینه عکاسی تخصصی از عروس ، کودک، نوزاد و بارداری می‌باشد . این آتلیه با مدیریت آقای عالی پور و خانم حیدری در غرب و جنوب تهران واقع است . آتلیه عکاسی آونگ با تلفیقی از هنر و خلاقیت زیباترین لحظه‌های عمرتان را در قابی ماندگار به شما هدیه می‌دهد .

آتلیه عکاسی آونگ

استودیو عکاسی آونگ با مدیریت تحصیل کرده و حرفه ای از آتلیه‌های خوشنام و با سابقه تهران می‌باشد که در شهر تهران واقع شده است . استودیو عکاسی آونگ با تیمی حرفه‌ای و خوش‌فکر و نگاه تیزبین خود ناب‌ترین لحظه‌های شما عزیزان را به تصویر می‌کشد . استودیو عکاسی آونگ با در اختیار داشتن لوکیشن‌های متنوع در ایران ، از جمله : لوکیشن شمال و جنوب ، لوکیشن کویر ، چابهار ، قشم و همچنین لوکیشن‌های ترکیه ، ارمنستان ، گرجستان و غیره با هزینه رفت و برگشت همراه شما عزیزان می‌باشد . اگر به یک محل رویایی فکر می‌کنید تجربه عکاسی با این تیم را از دست ندهید .

استودیو عکاسی آونگ
استودیو عکاسی آونگ که در استان تهران واقع شده است ، یکی از استودیوهای خوب برای کسانی است که مراسم عقد و عروسی در پیش دارند . استودیو عکاسی آونگ با داشتن تجهیزات کامل آخرین مدل روز و به همراه داشتن افراد حرفه‌ای در این مسیر ، عکس و کلیپ‌های عالی و زیبا از شما خواهند گرفت و خاطرات شما را با کیفیت بالا ثبت خواهند کرد .

استودیو عکاسی آونگ
عکاسی ، فیلمبرداری ، تهیه و تدوین کلیپ‌های عروسی و سفارشی زوجین کاری تخصصی بوده که به مهارت‌های بالا و دقیق فیلمبرداری و عکس‌ برداری نیازمند است . استودیو عکاسی آونگ با آخرین مدل‌های دوربین و بهترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری مجالس شما را قبول می‌کنند .

استودیو عکاسی و فیلمبرداری آونگ
برای این که از روز عروسی ، عقد یا نامزدی خود عکس و فیلم‌های خوب و با کیفیتی داشته باشید تا در آینده با نگاه به آن‌ها خاطرات زیبایتان یادآوری بشوند ، باید استودیو و عکاسان حرفه‌ای برای مراسم‌تان انتخاب کنید . استودیو عکس و فیلم آونگ با عکاسی از مراسم شما در تهران و شمال کشور ، بهترین خاطره‌های شما را ثبت و ضبط می‌کند . تیم تخصصی عکاسی و فیلمبرداری سیاه سفید با پیشرفته و کامل‌ترین تجهیزات به شما کمک می‌کنند تا بهترین و با کیفیت‌ترین عکس و فیلم‌ها را ثبت کنید . با بهترین‌ها قرارداد ببندید تا نگرانی‌ای در روز مراسم‌تان نداشته باشید .

استودیو فیلمبرداری آونگ
استودیو عکاسی آونگ ، مجموعه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی بوده که کار خود را به طور حرفه‌ای در ایران آغاز کرده است . عکاسی ، فیلمبرداری ، تهیه و تدوین کلیپ‌های عروسی و سفارشی زوجین کاری تخصصی بوده که به مهارت‌های بالا و دقیق فیلمبرداری و عکسبرداری نیازمند است .

آتلیه عکاسی آونگ
استودیو عکاسی آونگ ، مجموعه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی بوده که کار خود را به طور حرفه‌ای در ایران و دبی انجام می‌دهد . عکاسی ، فیلمبرداری ، تهیه و تدوین کلیپ‌های عروسی و سفارشی زوجین کاری تخصصی بوده که به مهارت‌های بالا و دقیق فیلمبرداری و عکسبرداری نیازمند است .

استودیو تصویربرداری آونگ
استودیو عکاسی آونگ واقع در تهران ، خیابان قصرالدشت با داشتن و استفاده از آخرین امکانات عکاسی و فیلمبرداری به همراه چندین دوربین از زوایای مختلف ، بهترین کلیپ و عکس‌ها را از عروس داماد و مهمانان گرامی‌شان می‌گیرند .استودیو عکاسی آونگ تمام سبک‌های فیلمبرداری را با توجه به دکوراسیون و درخواست عروس داماد انجام می‌دهند .

ویژگی‌های بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، وقتی به بهترین آتلیه عکاسی تهران فکر می‌کنیم مراسم‌های ازدواج و جشن عروسی به ذهن متواتر می‌شود . یکی از بهترین زمان‌های دوران زندگی هر شخصی زمانی ا‌ست که آن فرد تصمیم می‌گیرد ازدواج کند . بهترین آتلیه عکاسی تهران می‌تواند این لحظات شیرین را برای دو جوان و فرزند آن‌ها ماندگار کند . مکانی با تجهیزات فراوان ، با دانش ، دارای مهارت کافی ، تعهد و امانت‌داری که می‌تواند به صورت حرفه‌ای و تخصصی بهترین روزها و رخدادهای زندگی شما را ضبط و ثبت کند . پس طبیعی است که خانواده‌ها وسواس زیادی را برای انتخاب یک آتلیه فیلم‌برداری و عکاسی به خرج می‌دهند . چرا که با توجه به هزینه‌هایی که انجام می‌دهند انتظار بهترین ‌ها را دارند .

 

همان‌طور که می‌دانید در هر شغلی درجات مختلف مهارت وجود دارد و گاهی ممکن است بهترین خدمات را به شما ارائه ندهند . دانستن مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین آتلیه عکاسی تهران می‌تواند ما را در انتخاب بهترین خدمات آن کمک کند . در این مقاله ما کوشیده‌ایم ویژگی‌های آتلیه عکاسی خوب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای ثبت لحظات خود بهترین انتخاب را داشته باشید .

عکاس با بهترین امکانات در بهترین آتلیه عکاسی تهران
مهم‌ترین ویژگی بهترین آتلیه عکاسی خوب داشتن مشخصات سخت‌افزاری و هنری است . در این بخش به توانایی‌ها و تجهیزات و مهارت‌های مورد نیاز یک آتلیه خوب می‌پردازیم .

داشتن مجوز کسب ‌و کار و تعهد اخلاقی
بهترین آتلیه عکاسی تهران مجوز کسب‌ و کار از اتحادیه عکاسی را دارد . دادن ضمانت و بیمه‌نامه جهت حفظ امنیت و حریم شخصی تصاویر و فیلم‌های گرفته ‌شده از شما هم از خدمات آتلیه عکاسی است . همچنین عقد قرارداد کتبی با مشتری که دارای ضمانت‌نامه نیز باشد هم توسط آتلیه انجام می‌شود .

تجربه کافی و حسن شهرت
بهترین آتلیه عکاسی تهران در میان صاحبان این کسب ‌و کار اگر شما بخواهید بهترین آتلیه عکاسی تهران را انتخاب کنید ، بهترین‌ها کسانی هستند که دارای تعهد کاری و حسن شهرت ‌باشند . ارتباط مؤثر و پی ‌در پی با مشتریان هم کمک خوبی به برند آنها می‌کند . داشتن نظم و برنامه در مدیریت آتلیه هم نشان از تعهد آنها است .

داشتن کیفیت عکاسی مناسب و قراردادن آن به عنوان نمونه کارها در وب‌سایت ‌های مختلف کمک می‌کند تا متوجه شویم چقدر به گذشته کاری خود افتخار می‌کنند . درج آگهی به ‌منظور جذب بیشتر مشتریان هم می‌تواند عزم جدی آن‌ها را نشان دهد .

در دسترس بودن به لحاظ مکانی و نزدیک به مراکز پرجمعیت شهری
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، بهترین آتلیه عکاسی تهران باید نزدیک مراکز خرید و فروش لوازم عروسی و کودک و یا نزدیک به تالارها و باغ های عروسی باشد . اگر می‌خواهید هر چه سریع‌تر کارهای عکاسی خود را انجام دهید ، در دسترس بودن این کمک را به شما می‌کند که زمان و هزینه کمتری را صرف کنید .

ظاهر بیرونی جذاب برای مشتریان هم می‌تواند یکی از عوامل شهرت آتلیه باشد . داشتن توانایی برندسازی خود با پشتکار زیاد هم از شاخصه‌های بهترین آتلیه عکاسی است . این برندسازی بایستی با ایجاد ترافیک سنگین مشتریان همراه باشد . امکانات استودیوی آتلیه مثل داشتن پارکینگ و اتاق انتظار برای مشتریان اگر باشد می‌تواند آن آتلیه را خیلی زود انتخاب کرد .

داشتن یک استودیو یا فضای عکاسی مناسب در آتلیه
داشتن فضای مناسب ، تجهیزات مناسب در یک استودیو عکاسی بسیار مهم است . فضای آتلیه عکاسی می‌تواند چیدمان و نورپردازی در آن را دلپذیرتر کند . استفاده از ادوات و دکورهای درخواستی از طرف عروس و داماد مانند استفاده از پیانو ، پرده‌های رنگارنگ و بلند ، داشتن پله و یک چشم‌انداز رو به محیط طبیعی می‌تواند در بهترین آتلیه عکاسی وجود داشته باشد .

خلاقیت عکاس در محیط‌‌های متنوع از لحاظ وسعت و قابلیت تغییر بیشتر است . خلاقیت بیشتر باعث می‌شود که صاحب بهترین آتلیه عکاسی تهران عکس‌های متنوع خلاقانه و گوناگونی را برای شما ثبت کند . داشتن مکانی که بتواند سوژه‌های مختلف عکاس را با حالت‌های مختلف نور پشتیبانی کرد . داشتن لامپ‌های مختلف هم ضروری‌ است .

همچنین آتلیه فضایی را برای عکاسی از ریزترین اجسام مثلاً برای جواهرات نیز دارد . برای استودیوها عایق‌های صوتی نیز در آن تعبیه شده است . عایق صدا از انعکاس صدا و یا ورود صداهای مزاحم جلوگیری می‌کند . بهترین آتلیه عکاسی دارای تنوع رنگ ، دارای تهویه مطبوع و دارای بخاری است . همچنین دارای اتاقی جداگانه برای آرایش بانوان و تعویض لباس آقایان ، خانم‌ها و کودکان است .

دوربین عکاسی و تجهیزات آن در بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، داشتن دوربین عکاسی مناسب می‌توان گفت که مهم‌ترین اصل بهترین آتلیه عکاسی تهران است . داشتن چند دوربین عکاسی که بتواند در فرمت‌ها و فایل‌های مختلف عکاسی کرده و آن را به مشتری ارائه بدهد .

امروزه دوربین‌های عکاسی در ابعاد و فرمت‌های گوناگون وجود دارد . دوربین‌های قدیمی با مصرف نگاتیو خام تا امروز که دوربین‌های دیجیتال و پیشرفته که عکس‌ها را به ‌صورت فایل‌های رایانه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهند . داشتن تجهیزات کمکی برای دوربین عکاسی نیز الزامی است . از جمله داشتن لنزها ، پایه‌ها ، سه ‌پایه‌ها و فیلم‌های عکاسی نگاتیوی و تجهیزات چاپ بر روی انواع کاغذها را می‌توان اشاره کرد .

داشتن انواع دوربین‌های فیلم‌برداری در آتلیه عکاسی
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، بهترین آتلیه عکاسی دارای دوربین‌های قدیمی و دوربین‌های امروزی دیجیتالی است که لحظه‌های شما را به ‌صورت باینری ثبت و ضبط می‌کند . خیلی خوب است اگر بهترین آتلیه را انتخاب کنید . بهترین آتلیه‌ها دارای دوربین‌های فیلم‌برداری به ‌صورت اسلوموشن یا حرکت آهسته هستند . این دوربین‌ها بیشتر برای ایجاد صحنه‌های عاطفی و احساسی استفاده می‌شود .

همچنین دارای دوربین‌هایی که مجهز به بالابر هستند و به شما این امکان را می‌دهند که تمامی زوایای جشن عروسی خود را در ابعاد و تمامی زوایا ضبط کنید . آتلیه عکاسی از لرزشگیر دوربین‌های دیجیتالی استفاده می‌کند . این وسیله می‌تواند در ثبت و ضبط انواع موقعیت‌های عکاسی بدون اینکه لرزش دست فیلمبردار احساس شود ، کیفیت فیلم شما را بسیار بالا ببرد . همچنین آتلیه عکاسی دارای پهپاد فیلمبرداری نیز است . پهپاد برای ضبط و ثبت صحنه‌ها بیشترین دید از زوایای جشن ‌و سرور شما را پشتیبانی می‌کند .

داشتن تجهیزات سخت‌افزاری جانبی در بهترین آتلیه عکاسی تهران
برای ثبت لحظات در بهترین آتلیه عکاسی از نورپردازی‌ها و پروژکتورهای مناسب در رنگ‌های مختلف استفاده می‌شود . هرچند نور طبیعی نیز می‌تواند جای تجهیزات نورپردازی را بگیرد ولی از آنجا که بیشتر آتلیه‌‌ها در مکان‌های سربسته هستند نور چراغ‌های مناسب می‌تواند جایگزین آن شود . آتلیه عکاسی خوب دارای کف ‌پوش‌های مناسب است که از بازتاب نور بر روی سوژه‌ها جلوگیری می‌کند . این کف‌ پوش‌ها از جنس چوب یا سنگ‌هایی هستند که کم‌ترین نور را بازتاب می‌دهند .

در آتلیه عکاسی عکس‌های گرفته شده در دوربین‌ها بسیار تحت تاثیر کیفیت تصاویر و افکت‌های محیطی قرار دارند . تصاویر پس ‌زمینه ، پرده‌ها ، چیدمان میزها ، صندلی‌ها ، کتاب‌ها ، گل‌ها ، نوع کف‌ پوش‌ها ، پنجره‌ها و هر آنچه که در یک عکس در جذابیت آن کمک ‌کند ، می‌تواند در خلق صحنه‌های ماندگار و خلاقیت عکاس کمک شایانی کند .

داشتن تجهیزات نرم‌افزاری جانبی در بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، برنامه‌های فتوشاپ ، برنامه‌های ویرایش عکس و فیلم ، برنامه‌های صداگذاری بر روی فیلم‌ها ، همه و همه در راستای خلق یک اثر ماندگار در بهترین آتلیه عکاسی می‌تواند شما را شگفت‌زده کند . همچنین ارائه تمامی خدمات در بستر فضای مجازی و اینترنت نیز برای پاسخ‌گویی و کمک به دیدن نمونه کارها از ویژگی‌های آن است . آتلیه عکاسی خوب یک تارنمای مخاطب‌ پسند با محتوایی از مهارت‌ها و توانایی‌های عکاسی دارد . همچنین دارای گالری عکس‌ها و فیلم‌هایی که تا به ‌حال تولید کرده است . یعنی هم می‌تواند به ‌صورت آنلاین آن‌ها را در اختیار کاربران قرار دهد و هم به‌ صورت حضوری مشتریان را راهنمایی کند .

داشتن کادر ماهر در آتلیه عکاسی
مهم‌ترین ویژگی بهترین آتلیه عکاسی تهران داشتن کادر ماهر است. آن‌ها با توانایی انجام انواع تکنیک‌های مختلف ، ژانرهای مختلف و توانایی فیزیکی و بدنی برای عکاسی در زوایای مختلف و در شرایط مختلف را دارند . کارکنان از صبر و حوصله کافی ، اخلاق مناسب ، ظاهر پسندیده ، حسن شهرت و امانت‌داری نیز برخوردار هستند . بیشتر آن‌ها دانش‌آموخته رشته‌های عکاسی هستند . علم و تجربه در کنار هم می‌تواند بهترین آثار زیبای هنری داشته باشد . مشاوره‌های قبل از فیلمبرداری و عکاسی برای بسیاری از مردم مثل خدمات رتوش و تناسب ‌اندام در عکس مورد نظر هم بسیار مهم است . این به مشاوران و کارکنان بهترین آتلیه عکاسی تهران برای جلب رضایت مشتری کمک می‌کند .

داشتن تنوع خدمات در آتلیه
در این دسته خدماتی که بهترین آتلیه عکاسی تهران می‌تواند به ما ارائه دهد ، می‌پردازیم .

عکاسی از مراسم‌های ازدواج در آتلیه عکاسی
معمولاً همه ما اولین واژه‌ای که بعد از شنیدن آتلیه عکاسی به ذهنمان می‌رسد ، عکاسی از مراسم‌های ازدواج ، عقد و عروسی است . همه انتظار دارند که بهترین آتلیه عکاسی عروس و داماد تهران را برای شب عروسی خود انتخاب کنند .

عکاسی از دوران بارداری در بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، شاید بتوان یکی از ماندگارترین لحظه‌های یک مادر را دوران بارداری آن نامید . امروزه بسیاری از بانوان علاقه دارند که هم‌زمان با رشد جنین و پیدا شدن نشانه‌های بارداری خود عکس‌های بارداری خود را در ژست‌های مختلف داشته باشند .

همچنین برای خلاقیت بیشتر معمولاً آتلیه به خانواده فرزند متولد نشده پیشنهاد می‌کند که لباس‌های نوزاد را هم همراه داشته باشند . عکس سونوگرافی دوران بارداری و گرفتن آن در دست مادر باردار یک ایده فوق‌العاده است .

برای ثبت لحظات بارداری یک خانم نیاز به نورپردازی ، خلاقیت و ویرایش عکس‌ها هست . اگر در این دوران همسر خانم و فرزندان دیگر هم حضور داشته باشد ، می‌تواند کانون گرم خانواده را به نمایش بگذارند .

عکاسی از نوزادان در بهترین آتلیه عکاسی تهران
شاید یکی دیگر از شیرین‌ترین عکاسی‌ها ، عکاسی از نوزادان در سال‌های ابتدایی زندگی آن‌ها باشد . بهترین آتلیه عکاسی تهران می‌تواند بهترین و زیباترین عکس‌ها را از چهره و معصومیت آن‌ها ثبت و ضبط کند . این عکس‌ها برای کودکان زمانیکه به بزرگسالی می‌رسند و یا برای پدر و مادر آن‌ها بسیار با ارزش خواهد بود .

از نوع خندیدن ، گریه ، خوابیدن آن‌ها ، لحظه‌هایی که در آغوش پدر و مادر و برادر و خواهر خود نیز هستند ، عکس‌های ماندگاری می‌توان تهیه کرد . یک عکاس خوب باید بتواند خلاقیت‌ها و موقعیت‌‌های مختلف را شناسایی کرده و آن‌ها را ثبت کند .

عکاسی از کودکان در بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، زمانیکه نوزاد شما بزرگ‌تر می‌شود ، همیشه نوع نگاه‌ها ، چهره و رفتارهایی که انجام می‌دهد ، یک دل‌ربایی را به والدین انتقال می‌دهند . از این ‌رو پدر و مادرها می‌خواهند آن لحظات را در یک عکس همراه خود داشته باشند .

لحظاتی شامل جشن تولد کودکان ، بازی‌هایشان ، مدرسه رفتنشان که همیشه ماندگار هستند . مراسم‌ها گوناگونی که والدین برای جشن ویژه پسران خود می‌گیرند . همچنین جشن‌هایی که مخصوص دختران هستند .

بهترین آتلیه عکاسی تهران در محیط خود دکورهای لازم برای عکاسی از کودکان را نیز دارد . کسی که می‌خواهد از لحظات یک کودک با ژست‌های مختلف عکاسی کنند نیاز است که سرعت عمل بالایی داشته باشد . آتلیه عکاسی کودک باید بتواند بهترین عکس ها را از دوران کودکی فرزند شما ثبت کند .

عکاسی پرسنلی در بهترین آتلیه عکاسی تهران
یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین کارهایی که توسط آتلیه عکاسی انجام می‌شود ، گرفتن عکس پرسنلی افراد است. این کار نیاز به توانایی فردی عکاس برای ثبت یک چهره زیبا برای فرد است. دستگاه‌ها و نهادهای دولتی عکس‌هایی با شرایط متفاوت را تقاضا دارند . مثلاً عکس در پس‌زمینه‌های مختلف ، عکس با لباس خاص از جمله این چالش‌هاست . لبخند زدن ، کلاه داشتن و … که همه این‌ها با شرایطی که یک عکاس خوب با همه آن‌ها آشنایی دارد، می‌تواند شما را برای داشتن عکس متفاوت کمک و راهنمایی کند .

عکاسی از هنرمندان در بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران این قدرت را دارد که با استفاده از هنر خود ، شما را به یک چهره معروف تبدیل کند . شما دیده‌اید که عکس‌ها و پوسترهای هنرمندان و بازیگران سینما ، تلویزیون و ورزشکاران توسط طرفداران آن‌ها خریداری می‌شوند . بهترین آتلیه عکاسی خدماتی را به این دسته از هنرمندان به لحاظ تبلیغاتی ارائه می‌دهد . عکاسان بهترین آتلیه عکاسی تهران به خوبی با سلیقه جوانان آگاهی دارند و راه‌های جذب مخاطب را می‌دانند .

عکاسی مدلینگ در بهترین آتلیه عکاسی تهران
شاید یکی از مهم‌ترین مهارت‌های بهترین آتلیه عکاسی تهران ، گرفتن عکس‌های مدلینگ برای بازار لباس کیف و کفش باشد . عکاسان آن با مهارتی که دارند از چهره و ژست معمولی افراد اهداف تبلیغاتی بی‌نظیری می‌سازند . ایجاد پس‌زمینه‌های مختلف ، کیفیت نور ، نوع لباس ، کفش و کیفی را که شما در عکس می‌بینید را می‌توانند با نرم‌افزارهای گوناگون به بهترین شکل ممکن ویرایش کنند . این کار توانسته صنعت پوشاک را متحول کند .

خدمات عکاسی تبلیغاتی در بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، یکی از پرکاربردترین خدمات بهترین آتلیه عکاسی تهران ، عکاسی از محصولات صنایع ، صنعت برندینگ و محصولات گوناگون تجارت بین‌الملل است یک آتلیه عکاسی با عکاسان حرفه‌ای در این موارد می‌تواند کسب ‌و کار شما را به یک نام تجاری و برند معروف تبدیل کند .

معمولاً مشتریان عکس‌های خدماتی شامل رستوران‌ها ، کافه‌ها ، سفره‌خانه‌ها قهوه‌خانه‌ها هستند . کارخانه‌ها و کارگاه‌ها بیشتر برای ثبت محصولات خود به آتلیه عکاسی مراجعه می‌کنند . عکاسی‌های تبلیغاتی به گونه‌های دیگر برای پرتره‌های هنری ، سیاسی و خانوادگی نیز می‌تواند بیانگر مهارت آن‌ها در خلق یک اثر هنری فوق‌العاده نیز باشد .

عکاسی گوناگون در آتلیه عکاسی
آتلیه خدمات گسترده‌ای دارد . عکاسی از مراسم‌ها و همایش‌ها برای نهادهای دولتی ، دانشگاهی و بیمارستانی از نمونه‌های آن است . همچنین عکاسی از صحنه‌های فیلم‌های داستانی یا مستند که در شرایط مختلف آب ‌و هوایی ، در شب و روز رخ می‌دهد . یا زمانی که یک صحنه خارق‌العاده در طبیعت رخ می‌دهد . همچنین گرفتن عکس‌های حیوانات خانگی شما در شرایط گوناگون هم در بهترین آتلیه عکاسی تهران انجام می‌شود .

ارائه محصول نهایی با کیفیت به مشتری
بهترین آتلیه عکاسی تهران ، سومین ویژگی مهم آتلیه عکاسی ، ارائه محصول نهایی به شما در بسترهای مختلف است. محصول نهایی از عکس‌های بر روی مقوا و کاغذ گرفته تا فیلم‌های با ویرایش بسیار هیجان‌انگیز ، می‌تواند باشد . اگر محصول خود را به ‌صورت فیزیکی دریافت می‌کنید ، مشخصات بر روی محصول درج شده است . مثلاً در پشت عکس‌ها معمولاً مهر و امضای آدرس و شماره ‌تلفن آتلیه عکاسی ثبت شده است .

بهترین آتلیه عکاسی تهران سفارشات را از طریق فضای اینترنت و امن از طریق یکی از پلتفرم‌های معرفی‌ شده از سوی آتلیه می‌تواند به دست شما برساند . گاهی محصولات به‌ صورت خیلی فوری در مراسمات عروسی بر روی پرده یا مانیتورها به نمایش درمی‌آیند . این سرعت‌ عمل و چینش سریع تصاویر و فیلم‌ها و همچنین آهنگ‌گذاری بر روی آن‌ها یکی از شاخصه‌های مهم بهترین آتلیه عکاسی برای کسب رضایت مشتری است .

از نکات مهم بهترین آتلیه عکاسی ، داشتن تعرفه‌های منصفانه و خدمات پس از فروش است. از موارد دیگر دادن حق انتخاب به مشتریان نشان از یک مدیریت خوب آتلیه است .

داشتن یک آرشیو از فایل‌های ذخیره و نگاتیوهای دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری خیلی شاخص مهمی است . آرشیو به شما این امکان می‌دهد که در سال‌های بعد یا در صورت گم شدن عکس‌ها ، برای گرفتن فایل‌های خودتان به آنها مراجعه کنید . همچنین بهترین آتلیه عکاسی بهترین تعامل را با صنف آرایشگران ، باغداران ، مهمان‌پذیرها ، سالن‌های جشن و عروسی و غیره دارد .

لیست بهترین آتلیه های تهران ،آتلیه های عروس معروف تهران ،آتلیه های عکاسی خوب تهران

بهترین آتلیه عکاسی تهران در سال
آتلیه های عکاسی تهران عکس‌ها و فیلم‌هایی به عنوان یادگاری به شما می‌دهند که با تماشای آن‌ها می‌توانید لحظات شاد و خوشایندی که در کنار عزیزان خود داشتید را به یاد بیاورید . همچنین بهترین آتلیه عکاسی تهران می‌تواند آلبوم و فیلم‌های هیجان انگیزی از شب عروسی به شما بدهد تا سال‌ها بعد در کنار فرزندان خود آن‌ها را تماشا کنید .

یکی از چالش‌های عروس دامادها انتخاب آتلیه عروس تهران است ؛ طبیعی است که شما بخواهید در مهم‌ترین شب زندگی مشترک خود بهترین آتلیه در تهران را برای مراسم خود استخدام کنید . در این مقاله از استودیو آونگ ، ما به شما معیارهای انتخاب آتلیه های عکاسی حرفه‌ای تهران را می‌گوییم .

چگونه آتلیه عکاسی تهران را انتخاب کنیم ؟
آتلیه های عروس تهران در صفحات مجازی و سایت خود اطلاعات کلی و ضروری‌ ای‌ راجع به استودیو خود منتشر می‌کنند . این اطلاعات شامل مساحت استودیو ، تعداد اتاق‌ها ، بک گراندها ، تجهیزات و … می‌شود . شما در مرحله اول باید بدانید که آتلیه های عکاسی تهران چه ویژگی‌ها و امکاناتی دارند تا بتوانید از میان گزینه‌های موجود بهترین آتلیه تهران را انتخاب کنید .

در ادامه نکات مهمی که قبل از رزرو آتلیه عکاسی عروس باید به آن دقت کنید را به شما خواهیم گفت :

بررسی جزئی و دقیق پکیج‌ها ، خدمات و قیمت آتلیه عکاسی
جلسه مشاوره برای شناخت سبک عکاسی عروسی
مشاهده نمونه کارهای قبلی برای شناخت بهتر آتلیه عکاسی عروس
بازدید از استودیو و لوکیشن‌های پیشنهادی عکاسی فرمالیته
تعیین زمان تحویل عکس‌های عروسی
اطمینان از حفظ حریم شخصی و امنیت فایل‌ها
بررسی ویژگی های بهترین آتلیه عکاسی تهران
برای اینکه با هر یک از موارد بالا برای انتخاب درست آتلیه عکاسی حرفه‌ای آشنا شوید ، به بررسی دقیق این موارد می‌پردازیم :

رزومه آتلیه عکاسی تهران
یکی از موارد مهمی که هنگام پیدا کردن استودیو های عکاسی تهران باید به خاطر بسپارید ، رزومه حرفه‌ای آن‌هاست . تجربه زیاد و یک رزومه خوب ، از نمونه کار آتلیه‌ها مشخص می‌شود . اگر به سراغ آتلیه‌ای می‌روید که به شما توصیه شده ، حتماً از آن‌ها نمونه کار بخواهید . نمونه کار ، اعتماد شما را به کیفیت کار آتلیه عکاسی تهران افزایش می‌دهد .

پرسنل و عکاسان آتلیه های عروس تهران
نکته دیگر این است که در زمان انتخاب و رزرو آتلیه های عکاسی تهران باید به عکاس و پرسنل آن توجه کنید . حضور عکاس حرفه‌ای و با مهارت بالا باعث می‌شود خیال شما از بابت همه چیز راحت شود . حتماً قبل از بستن قرارداد با عکاسی که مسئول مراسم شماست گفت و گو کنید و مطمئن شوید که در سبک عکاسی سلیقه یکسانی دارید .

تجهیزات آتلیه های تهران
یک آتلیه عکاسی حرفه ای باید تجهیزات کاملی داشته باشد تا بتواند مراسم عروسی یا هر نوع عکاسی دیگری را پوشش دهد . علاوه بر این ، تجهیزات حرفه‌ای باعث می‌شود تا کیفیت عکس و فیلم عروسی شما بیشتر شود .

تجهیزاتی مانند دوربین‌های حرفه‌ای با رزولوشن بالا ، لنزهای متنوع ، نورپردازی مناسب ، پایه‌های دوربین ، هلی شات ، نرم افزارهای حرفه‌ای ویرایش عکس و فیلم ؛ اتاق و ابزار چاپ و … همگی در کیفیت عکس‌های شما تأثیر می‌گذارند .

قیمت آتلیه عکاسی عروس تهران
یکی از دغدغه‌های زوج‌های جوان برای انتخاب بهترین آتلیه عکاسی تهران قیمت آتلیه است . در این مورد به شما پیشنهاد می‌کنیم که در صفحه اول سایت آتلیه عکاسی آونگ هر کدام از خدمات آتلیه‌ را به دلخواه خود مشاهده و استفاده کنید. با دادن پیام در تلگرام یا از طریق پیامک یا تماس تلفنی هم میتوانید درخواست قیمت کنید و از لیست قیمت آتلیه های عکاسی تهران مطلع شوید .

قبل از بستن قرارداد بودجه‌ عکاسی مراسم را تعیین کنید و هنگام نوشتن قرارداد ، تک تک بندها را با دقت بخوانید تا بعد از مراسم هزینه اضافی پرداخت نکنید .

حریم شخصی آتلیه های عکاسی تهران
یکی از موردهایی که همه عروس و دامادها را نگران می‌کند ، اطمینان از امنیت فایل و عکس‌های شخصیشان است . قطعاً شما هم نگران این موضوع هستید ؛ هیچ زوجی دوست ندارد عکس‌های شخصی‌اش پخش شود یا به عنوان نمونه کار در فضای مجازی منتشر شود . پس باید مجوز آتلیه عکاسی تهران و قراردادی که حفظ حریم شخصی را مشخص می‌کند را به خوبی بررسی کنید .

آتلیه عکاسی عروسی آونگ
مجموعه بزرگ آتلیه عکاسی آونگ به شما بهترین خدمات مورد نیازتان را معرفی می‌کند . فرقی ندارد در کدام شهر ایران ساکن هستید ؛ در هر کجا که باشید می‌توانید لیست بهترین خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنید . در استودیو عکاسی آونگ علاوه بر آتلیه عروس تهران ، بهترین تالار و باغ تالار عروسی ، مزون لباس عروس ، تشریفات مجالس ، سالن زیبایی و … را به راحتی می‌توانید پیدا کنید .

بهترین آتلیه های عکاسی ایران
استودیو عکاسی و فیلمبرداری آونگ در لیست برندهای برتر آتلیه های عکاسی کشور در سال قرار دارد . و همچنین آقای غلامرضا عالی پور با تحصیلات فوق لیسانس عکاسی حرفه ای و عضو رسمی انجمن عکاسان ایران از متخصصین انگشت شمار در کشور می باشند .

آتلیه عکاسی اندیشه نو از دیگر آتلیه های فعال با مدیریت دوست و همکار عزیزم جناب آقای مهندس نیما نصیری نائینی هستند که می توانید از سایت ایشان هم دیدن بفرمایید . آتلیه عکاسی اندیشه نو مورد تایید آتلیه عکاسی آونگ می باشد.

 

 

 

 

 

‫5/5 ‫(1 نظر)

پیام بگذارید

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما