بهترین آتلیه های تهران

در تهران آتلیه عروس های فراوانی وجود دارد اما یقینا شما برای ثبت بهترین روز زندگی تان به دنبال آتلیه عروسی هستید که بهترین آتلیه عروس تهران باشد . در این مقاله قصد داریم به بهترین آتلیه های تهران بپردازیم :

 

ممکن است در زمان مشاوره و دیدن نمونه کار  آتلیه ها به این نتیجه برسید که اکثر نمونه کارها سناریوی شبیه به یکدیگر دارند این امر را خیلی از آتلیه ها قبول دارند و متاسفانه به دلیل نبودن قانونی برای کپی رایت با این مشکل زیاد مواجه می شویم . مثلا در زمانی که اکثر آتلیه ها فیلم عروسی را از گل فروشی و آرایشگاه شروع می کردن با منتشر شدن کلیپ عروسی که از لباس پوشیدن عروس و داماد شروع می شد اکثر آتلیه ها سناریو خود را به یکباره تغییر دادن و از آن کلیپ تقلید کردند . شما در بهترین آتلیه های تهران  هیچگاه کارهای مشابه نمی بینید حتی درون یک آتلیه نامی ممکن است بیش از ۱۰۰ نمونه کار دیده شود .

بهترین آتلیه های تهران
بهترین آتلیه های تهران

 

فرمالیته اسپرت ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰
بهترین آتلیه های تهران
بهترین آتلیه های تهران

در ادامه به ویژگی های بهترین آتلیه های تهران می پردازیم :

 

 • داشتن دانش و تحصیلات آکادمیک برای یک آتلیه خوب لازم است .
 • مهمترین علت موفقیت یک آتلیه خوب هنر و سلیقه گروه آتلیه است ممکن است افرادی با تحصیلات آکادمی عالی  نتواند یک آتلیه خوب داشته باشند زیرا تحصیلات برای تاسیس یک آتلیه لازم است اما کافی نیست .
 • یک آتلیه حرفه ای زمانی موفق می شود که در کارش هنر و روح داشته باشد ممکن است شما فیلم عروسی ببینید که به نظر هیچ نقصی ندارد اما احساس کنید یک مشکلی وجود دارد و آن زمانی است که کار به صورت صنعتی انجام شده است و خالی از روح می باشد . این مشکل زمانی پیش می آید که فیلمبردار مانند ربات یک سناریو از پیش تعیین شده در ذهن خود دارد و سعی می کند همان سناریو برای افراد با روحیات مختلف پیاده سازی کند . هنر فیلمبردار زمانی دیده می شود که روحیات انسانی را در نظر بگیرد و متناسب با آن عمل کند .
 • یک آتلیه زمانی محبوب و معروف می شود که به حرفه اش به چشم یک هنر دوست داشتنی نگاه کند نه فقط یک منبع کسب درآمد .
 • یکی از اصلی ترین ویژگی های بهترین آتلیه های تهران استفاده از تجهیزات سینمایی روز دنیا می باشد . زمانی شما می توانید به خوبی هنر خودتان را ثبت کنید که از تجهیزات پیشرفته استفاده کنید در غیر اینصورت شما از رقبای شما عقب می مانید .
 • دانش استفاده صحیح از تجهیزات پیشرفته و بکارگیری از نرم افزارهای ادیت و تدوین یکی دیگر از ویژگی های یک آتلیه عروس می باشد . شما اگر هزینه زیادی برای تجهیزات یک آتلیه بدهید اما روش استفاده کامل از آن را آموزش ندیده باشید با فردی که از تجهیزات قدیمی استفاده می کند فرقی ندارید . برای بدست آوردن این دانش نیاز به تحصیلات آکادمی نیست و باید سعی شود دانش خود را به روز کنند .
 • و در آخر این برخورد خوب گروه آتلیه است که مشتریان دائمی خود را روز به روز افزایش می دهد .

تجربه برای رتبه بندی بهترین آتلیه های تهران

 

تجربه در کار یکی از مهم ترین بخش  های یک آتلیه حرفه ای می باشد زیرا یک گروه با تجربه در شرایط مختلف می توانند بهترین تصمیم ها را بگیرند . در روز عروسی اتفاقات پیش بینی نشده زیادی ممکن است پیش بیاید مثلا ممکن است در راه با ترافیک سنگینی موجه شوید  ، عروس در آرایشگاه و یا ماشین عروس به موقع آماده نشود ، مشکلی برای لباس عروس یا داماد پیش بیاید و یا شرایط جوی با عروس و داماد یار نباشد در این مواقع هیچ وقت هنر و یا تحصیلات آکادمی گروه نمی تواند به کمک شما بیاید و تنها یک گروه با تجربه می تواند تمام برنامه های شما را به خوبی مدیریت کند .

همچنین  تجربه به عنوان یک فاکتور مهم برای رتبه بندی بهترین آتلیه های تهران است که مشخص می کند که یک گروه با تجربه هیچگاه از وسایل اجاره ای و یا عکاس و فیلمبردار روز مزد استفاده نمی کند . یک گروه حرفه ای همیشه به تعدادی مشخص قرارداد برای یک روز می ببندند زیرا در غیر اینصورت ممکن است تجهیزات کم بیاورد و از آتلیه های مبتدی برای کار خود استفاده کند و زمانی فاجعه می شود که عروس و داماد هزینه زیادی برای یک گروه عالی در تهران کرده اند و در حالی است که یک گروه مبتدی و کم تجربه با هزینه بسیار پایین تری این کار را انجام می دهد.

از اینرو تجهیزات سینمایی یک آتلیه نقش خیلی مهمی در انتخاب بهترین آتلیه های تهران دارد زیرا اگر این تجهیزات اجاره ای باشد ممکن است که کادر آتلیه با امکانات آن آشنایی کامل نداشته باشند و همچنین تجهیزات اجاره ای به دلیل استفاده بیش از اندازه آن ممکن است بسیار فرسوده باشد و کیفیت بالایی نداشته باشد .

استفاده از زمان و بهترین لوکیشن های در دسترس

برخی از پرطرفدارترین مکان عکاسی برای عقد و عروسی در تهران عبارتند از:

 1. عمارت خانه ها
 2. باغ و تالار
 3. دکوراتیو
 4. موزه و ابنیه‌های تاریخی
 5. آتلیه عکاسی

 

از لوکیشن های خارج از تهران نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طبیعت (ساحل دریا، کوه، جنگل، کویر و…)
 • لوکیشن‌های خارج از کشور

 

لوکیشن عکاسی عروسی در تهران (فضای باز)

شاید گمان کنید انتخاب لوکیشن در فضای باز کار شما را برای عکس و فیلم سخت و دشوار کند. ممکن است باد موهایتان را به هم بریزد؛ چمن یا زمین لباس‌هایتان را لک کند یا تاثیرات مختلف جوی بر کیفیت اجرای تیم عکسبرداری شما تاثیرگذار باشد؛ اما فراموش نکنید عوامل طبیعی و انتخاب پس زمینه مناسب در فضای باز تاثیر شگفت انگیزی در فوق العاده شدن عکس‌های عروسی شما دارد. اگر عکاس خود را به درستی انتخاب کرده باشید همیشه می‌توانید به آلبوم و تصاویر عروسی خود در فضای باز طبیعی افتخار کنید و در هر زمانی با دیدن آن بیاد بهترین روزهای زندگی تان بیو فتید. از جمله لوکیشن‌های عکاسی عروسی در فضای باز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عکاسی عروسی در چمنزار و فضای سبز
 • عکاسی عروسی در ساحل یا کنار دریاچه
 • عکاسی عروسی در فضای باز عمارت خانه‌های قدیمی
 • عکاسی در لوکیشن‌های اسپرت مانند باشگاه سوارکاری و…

عناصر‌های طبیعی مانند شکوفه ها، درختان سرسبز، چمنزار با گل‌های زیبا و… همیشه تاثیر بی نظیری در جذابیت عکسبرداری از عروس و داماد دارد. شاید شما هم تا به حال به عکس عروسی که با لباس سفید و رویایی خود در میان باغی از گلها، بر روی یک نیمکت چوبی نشسته است یا در حال قدم زدن بر روی سنگفرش‌های یک کوچه باغ قدیمی است خیره شده باشید!

لوکیشن فضای باز به همین سادگی فضای رویایی آغاز زندگی زناشویی را به یک واقعیت تبدیل می‌کند. کافیست عکاس شما ایده پرداز باشد و خلاقیت در وجود او موج بزند تا به شما بگوید که چگونه با ژست‌های خاص و متفاوت در کنار گل‌های رنگارنگ یا حوضچه‌های آبی و فواره‌های روشن می‌توانید عکس‌های متفاوتی خلق کنید.

 

بهترین آتلیه های تهران
بهترین آتلیه های تهران
بهترین آتلیه های تهران
بهترین آتلیه های تهران۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰
بهترین آتلیه عکاسی تهران
بهترین آتلیه عکاسی تهران

باغ عمارت عکاسی عروسی در تهران

برخی باغ عمارت‌‌ها فضای مدرن، لوکس و لاکچری دارند؛ برخی نیز به صورت کلاسیک با تمی سنتی دکور شده اند و از متریال سنتی در ساخت آن استفاده شده است. در هر حال باغ عمارت عکاسی عروسی در تهران یکی از بهترین انتخاب‌های زوج‌های جوان برای ثبت به یادماندنی ترین لحظات زندگی‌شان است.

به تصویر کشیدن یک عروس و داماد امروزی در کنار شیشه‌های رنگی پنجره عمارت خانه‌‌ها یا دیوارهایی با معماری سنتی بهترین سوژه برای تصویربرداری باغ عمارت عکاسی عروسی در تهران است. عمارت خانه‌‌ها به عکاسان این فرصت را می‌دهد تا بهترین ژست‌های کلوز آپ، پرتره و عکس‌های عاشقانه زوجین را در فاصله‌های دور از هم به بهترین شکل ممکن ثبت کنند.

در تهران بیشتر عمارت خانه‌ها دارای تم سلطنتی هستند؛ پرده‌های فاخر، پنجره‌های بلند و رویایی، لوستر‌های باشکوه، مبلهای لوکس و سلطنتی، فرش هایی با نقش و نگارهای چشم نواز، مجسمه‌های قدیمی و… از جمله اکسسوری‌های مجللی هستند که عکس و فیلم عروس و داماد را به خوبی از عکاسی در سایر لوکیشن‌‌ها متمایز می‌کند. از زیباترین لوکیشن‌های باغ عمارت عکاسی عروسی در تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

باغ عمارت‌های شمال تهران

 • باغ عمارت الهیه
 • باغ عمارت شیخ بهایی
 • باغ عمارت دشتی
 • باغ عمارت رامش

 

باغ عمارت‌های غرب تهران

 • باغ عمارت آیت
 • باغ عمارت اردیبهشت
 • باغ عمارت ماکان
 • باغ عمارت استاد زمان

 

باغ عمارت‌های شرق تهران

 • باغ عمارت شیلات

 

باغ عمارت‌های جنوب تهران

 • باغ عمارت مجلل
 • باغ عمارت کاج
 • باغ عمارت ظهیر
 • باغ عمارت قصر سفید
 • باغ عمارت ونیز
 • باغ عمارت توسکا

هدف شما از انتخاب لوکیشن عکاسی فرمالیته است یا اصلی؟

انتخاب لوکیشن را برای مراسم اصلی می‌خواهید یا روز فرمالیته؟ اگر می‌خواهید لوکیشنی مناسب برای روز فرمالیته انتخاب کنید بهتر است از لباس‌های اسپرت و سایر استایل‌های غیر رسمی برای کلیپ و عکس‌های عروسی خود استفاده کنید. لوکیشن هایی مانند فضاهای ورزشی، باشگاه سوارکاری و… تاثیر زیادی در زیباتر شدن عکس‌های شما دارد.

مطمئنا عکس شما با لباس‌های سوارکاری بر روی اسبی زیبا وقتی در کنار سایر عکس‌های عروسی تان قرار می‌گیرد جذابیت آلبوم عکاسی و کلیپ مراسم شما را بیشتر می‌کند. لوکیشن‌های اسپرت دارای اکسسوری‌های زیادی از جمله مبلمان، میز بیلیارد و غیره است که همگی در چشمگیر شدن فضای عکس‌های عروسی تاثیرگذار است.

لوکیشن دسترسی راحتی دارد؟

هنگام انتخاب لوکیشن به بعد مسافت و دسترسی مکان عکاسی برای عقد و عروسی در تهران نیز توجه کنید. اگر می‌خواهید برای عکسبرداری عروسی در روز اصلی مراسم اقدام کنید بهتر است لوکیشن در نزدیکی باغ یا تالار محل برگزاری مراسم شما باشد. به هر حال اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی مانند ترافیک و غیره ممکن است امور مختلف و برنامه ریزی‌های شما را در روز اصلی مراسم به تاخیر بیندازد؛ در نتیجه دچار  استرس و نگرانی می‌شوید که در کیفیت عکس‌های شما بی تاثیر نخواهد بود.

در صورتی که لوکیشن عکاسی مورد نظر شما برای فرمالیته یا پیشکاری است دیگر فاصله آن با شما تفاوتی ندارد. حتی می‌توانید در خارج از کشور نیز لوکیشنی برای عکاسی فرمالیته خود در یک تاریخ معین انتخاب کنید.

 

با عکاس خود مشورت کنید

برای انتخاب مکان عکاسی برای عقد و عروسی در تهران حتماً با مشاوران متخصص در آتلیه مورد نظر خود صحبت کنید و مشورت بگیرید. برخی آتلیه‌‌ها لوکیشن‌های مختلفی از جمله باغ عمارت، ساحل دریا، یا لوکیشن هایی در خارج از کشور را به شما پیشنهاد می‌دهند و انتخاب آن را به عهده خودتان می‌گذارند. در هر حال باید سلایق و ایده‌های خود را با عکاستان در میان بگذارید و نظر او را درباره انتخاب نهایی لوکیشن خود بپرسید. در نهایت بهترین لوکیشن یا مکان عکاسی برای عقد و عروسی در تهران یا خارج از تهران را انتخاب کنید.

بهترین آتلیه های تهران
بهترین آتلیه های تهران

جمع بندی

مطمئنا برای انتخاب لوکیشن عکاسی عروسی در تهران گزینه‌های مختلفی در پیش روی شماست. اما با استفاده از خدمات و پکیج‌های متنوع مثل پکیج عروسی استودیو آونگ جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی ماند. حتی عکاسی در فضای محدودی مانند محضر نیز با تیم تخصصی آونگ می‌تواند جذابیت‌های خودش را به همراه داشته باشد. عکاسان و تصویربرداران حرفه ای استودیو آونگ در روز مراسم اصلی یا فرمالیته عروسی و عقد خاطرات شما را به گونه‌ای ثبت می‌کنند که بعد از گذشت سال‌های سال باز هم با دیدن قاب تصاویر خود، خاطرات آن روز شیرین برایتان زنده شود؛ گویی که همین دیروز اتفاق افتاده است!(بهترین آتلیه های تهران)

 

‫5/5 ‫(1 نظر)

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما