عکاسی خانوادگی

ژست عکس خانوادگی یکی از تاثیرگذارترین عوامل در زیبایی عکسهای خانوادگی است بنابراین بهتر است شما در هنگام گرفتن عکسهای یادگاری از ژست های باکلاس و جالب استفاده کنید.

عکسهای خانوادگی از با ارزش ترین عکسهای یادگاری هستند زیرا زندگی به سرعت پیش می رود و بهتر است شما از لحظات زندگی خود و اعضای خانواده تان عکسهایی را با ژست های زیبا به یادگاری بگیرید.

عکاسی و فیلمبرداری عروس ، خانوادگی ، عقد ، نامزدی ، حنابندان ، اسپرت ، مدلینگ ، فشن ، کلاسیک ، تولد ، کریسمس ، تولد ، هالووین و یلدا با لوکیشن ها و تمهای متنوع در آتلیه با دکورهای مجهز و همچنین خارج از آتلیه در فَضای باز یا باغ و عمارت صورت میگیرد.

بعضی مواقع ، عکاسی خانوادگی مربوط به زمانیست که یک خانواده قصد رفتن به یک جشن رسمی مثل جشن عروسی یا تولد را دارند.در این مواقع زمانبندی یک خانواده در هماهنگی با آرایشگاه و امور دیگر برای به موقع رسیدن به آتلیه عکاسی باید مد نظر قرار گیرد. همانطور که میدانیم ، آتلیه عکاسی در یک روز معین، هر ساعت مشخص را به یک مشتری خانوادگی اختصاص میدهد. لذا مشتری عزیز موظف است به زمان تعیین شده برای خویش و مشتریان دیگر احترام بگذارد. گاها عکاسی خانوادگی در شرایطی دیگر مثل عکاسی در در طبیعت انجام میگیرد که این نوع عکاسی در زمان تعیین شده نسبتا طولانی تر و با تنوع لباسهای بیشتر و فیگورهای مختص طبیعت صورت میگیرد . زمان بندی در عکاسی بسیار اهمیت دارد تا مشتری و عکاس فارغ از استرس و در آرامش بتوانند در زمان تعیین شده نتیجه خوبی را داشته باشند.

عکاسی از زوج با عکس خانوادگی شامل انواع مدلهای عکاسی از زوجها مثل فشن ،کلاسیک ، رمانتیک ، اسپرت ، نامزدی ، حنابندان ، عقد و عکسهای چند نفره خانوادگی شامل عکاسی اسپرت و کلاسیک میباشد.

آتلیه عکاسی خانوادگی
آتلیه عکاسی خانوادگی

ژستهای عکس خانوادگی در طبیعت و فضای باز

یکی از بهترین ایده ها برای گرفتن ژستهای مخصوص به عکس خانوادگی این است که اعضای خانواده برای گرفتن عکس نزدیک به یکدیگر قرار بگیرند تا عکس آن ها صمیمی و جالب تر به نظر برسد. بهتر است افراد خانواده برای ایجاد صمیمت بیشتر در عکس های خانوادگی یکدیگر را در آغوش بکشند همچنین شما می توانید به جای ایستادن در کنار یکدیگر همه اعضای خانواده را در یک سطح قرار دهید تا چهره ها به یکدیگر نزدیک باشند و عکس زیباتر شود. برای زیباتر شدن عکس های خانوادگی فضای بازی را انتخاب کنید که جذاب و چشم نواز باشد. اگر تمایل دارید عکس شما متفاوت و خاص به نظر برسد بهتر است در هنگام غروب آفتاب و در فضای باز عکس بگیرید. توجه داشته باشید که اگر ژست عکس گرفتن در طبیعت زیبا و جالب باشد شما بهترین عکس های خانوادگی را به یادگار ثبت خواهید کرد.

آتلیه عکاسی خانوادگی
آتلیه عکاسی خانوادگی

ژستهای عکس خانوادگی در آتلیه

علاوه بر توجه به دکوراسیون آتلیه و نورپردازی آتلیه برای گرفتن عکس بهتر است به رنگ لباس ها اعضای خانواده و سایر ویژگی های ظاهری آن ها توجه کنید. عکس های خانوادگی زمانی بهترین نمای خود را دارند که افراد لباس خود را از بین درجه های روشن و تیره یک رنگ انتخاب کنند و یا اعضای خانواده از لباس های ست استفاده نمایند. همچنین اگر شما تمایل دارید عکس های خانوادگی خاص باشند می توانید لباس ها با ترکیب رنگ های مختلف را برای پوشیدن انتخاب کنید. توجه داشته باشید که روی تناسب و ترکیب رنگ ها باید کار کنید تا نمای عکس خانوادگی شما مصنوعی نیفتد.

آتلیه عکاسی خانوادگی
آتلیه عکاسی خانوادگی

عکسهای جشن تولد خانوادگی با ژستهای جذاب

یکی از خاطره انگیزترین و به یادماندنی ترین مناسبت ها به خصوص برای خانواده ها جشن تولد اعضای خانواده می باشد که لحظات شاد و خوشی را برای تمامی اعضای خانواده رقم می زند. در واقع جشن تولد بهانه ای برای سپری کردن ناب ترین و دلچسب ترین لحظات خانواده در کنار هم می باشد و شوق وصف ناپذیری در وجود وجود تک تک اعضا وجود دارد.(آتلیه عکاسی خانوادگی)

به دلیل اهمیت جشن تولد بسیاری از افراد تمایل دارند لحظات به یادماندنی تولد را به ثبت برسانند از این رو به دنبال ژستهای زیبا برای عکس خانوادگی می باشند. در این بخش سعی کرده ایم مجموعه تصاویر دوست داشتنی جشن تولد خانوادگی با ژست عکس تولد دو نفره، سه نفره و چند نفره را به اشتراک بگذاریم که شما همراهان عزیز را به تماشایی این عکسهای زیبا و منحصر به فرد دعوت می نماییم، امیدواریم با مشاهده آن ها بتوانید لحظات خوشی را از جشن تولد خانوادگی خود به ثبت برسانید.

خانواده ها بیشتر تمایل به عکاسی در آتلیه های مجاز زیر نظر اتحادیه عکاسان تهران را دارند . به همین جهت استودیو عکاسی آونگ در هر دو شعبه مجهز به عکاس بانوی حرفه ای و مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران میباشد.

آتلیه عکاسی خانوادگی

 

‫5/5 ‫(1 نظر)

پیام بگذارید

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما