عکس لاتاری – ثبت نام گرین کارت امریکا – هزینه و قیمت

 

هر ساله نزدیک روز های مهر که میشیم ، خیلی ها زودتر به فکر تهیه عکس خوب و استاندارد برای ثت نام گرین کارت لاتاری می افتن ، برخی هم تنبلی میکنند یا بی اطلاع هستند و روز های آخر که اوج ترافیک سایت لاتاری هست رو انتخاب میکنند .

هرچند اینکه چه زمانی ثبت نام کنید در نتیجه قرعه کشی تاثیری نداره ، اما خوب چرا باید روز شلوغی در پایان زمان رو انتخاب کنید که خیلی از مراکز عکس و ثبت نام ، قیمت بالاتری هم اعلام میکنند یا اینکه سایت گاهی از دسترس خارج میشه و فرم های پر شده بدون تایید نهایی میپره به دلیل شلوغی سایت و باید دوباره پر کنید .

قیمت عکس لاتاری چقدره ؟

در سفارت آلمان ، در حال حاضر برای ۲ عدد عکس در سال ۱۴۰۲ ، حدود ۱۵ یورو دریافت میکنن که میشه حدود ۸۵۰.۰۰۰ تومان ، که اون عکس ۳.۵ در ۴.۵ هستش ، قیمت فایل عکس هم بدون رتوش ۱۵۰.۰۰۰ تومان تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان توسط آتلیه ها و گاهی بیشتر قیمت داده میشه ، بنابراین باید عکس لاتاری قیمتی بین ۲۰۰.۰۰۰ تومان تا ۳۰۰.۰۰۰ تومان داشته باشد ، باتوجه به اینکه کودک باشه یا بزرگسال و زحماتی که برای کراپ دقیقش کشیده میشه و …

قیمت عکاسی لاتاری در آتلیه عکاسی آونگ چقدره ؟
ما در آتلیه آونگ به دلیل درک شرایط اقتصادی بد در ایران ، مبلغ عکس لاتاری رو مبلغ منصفانه ای انتخاب کردیم ، یعنی برای مهر سال ۱۴۰۲ شمسی ، معادل ۲۰۲۳ میلادی ، مبلغ بسیار ناچیز ۱۵۰.۰۰۰ تومان رو برای این عکس ها مشخص کردیم که نسخه فایل دیجیتال کراپ شده دقیق مورد تایید دولت آمریکا و سایت لاتاری رو با همه پارامتر هایی که باید داشته باشه با این مبلغ به شما تقدیم میکنیم.

من خیلی پرسش دارم و میخوام شرایط عکس و ثبت نام رو بدونم ، شما راهنمایی میکنید ؟
ما عکاس هستیم و تمام تلاش خود رو میکنیم که عکس دقیق و استانداردی به شما ارائه کنیم ، اما بسیار تلاش داشتیم که مقالات زیادی در سایت خودمون براتون درج کنیم و تمام پرسش های شما رو در حد امکان پاسخ دهیم که میتوانید در لینک زیر آنها رو مطالعه کنید و میشه گفت دیگر پرسشی بدون پاسخ برای شما باقی نخواهد ماند .

آیا میشه با موبایل عکس لاتاری گرفت ؟

برخی از افراد امکانات ویژه ای دارند و استاندارد عکاسی رو میشناسن و دوربین موبایل اونها بسیار پیشرفته و با کیفیت هستش ، اگر چنین شرایطی رو دارید و رنگ و نور عکس رو میشناسید و میتوانید با نرم افزار های کامپیوتری دقیق کار کنید ، میشه گفت بله ، میتوانید با موبایل عکس بگیرید ، اما نیاز به تجهیزات خوب و شناخت درست از عکاسی است ، اما شما با مبلغ کمی میتوانید در آتلیه عکاسی آونگ عکاسی کنید و ریسک رد شدن ثبت نام خودتون به دلیل نداشتن عکس استاندارد رو به صفر برسونید .

آیا شما ثبت نام لاتاری رو انجام میدهید و قیمت و هزینه اون چقدر هستش ؟

ما تا سال قبل ثبت نام رو انجام نمیدادیم برای عموم و بیشتر برای مشتریان دائمی خود که درخواست داشتند این کار رو میکردیم و تلاش داشتیم که عزیزان بدون هزینه با مشاهده ویدئو آموزشی که ما در موضوع ثبت نام لاتاری ساختیم ، خودشان رایگان ثبت نام لاتاری رو انجام دهند .

اما بنا به درخواست بالای مراجعین ، اگر ویدئو رو دیدین و فکر کردین نیاز هست ما براتون این کار رو انجام دهیم ، میتوانید از ما این موضوع رو بخواهید که در حال حاضر در سال ۱۴۰۲ ما مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ تومان برای هر ثبت نام در نظر گرفتیم که اگر پیوست فردی هم باشه ، مانند فرزند یا همسر در همون ثبت نام ، برای هر فرد ۵۰.۰۰۰ تومان بیشتر دریافت میشود .

و خوب میدانید که اگر کسی متاهل باشه ، میتواند ۲ بار ثبت نام کنه و ۲ شانس برنده شدن داشته باشه ، یک باز خودش و همسرش رو پیوست بزنه و یک بار همسرش و اون پیوستش کنه .

بنابراین ثبت نام ۲ نفر برای ۲ بار ثبت نام و هر بار برای یکی از آنها با پیوست هم ، میشود مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ تومان .

ثبت نام ۱ نفر برای ۱ بار ثبت نام بدون پیوست میشود ۳۰۰.۰۰۰ تومان .

ثبت نام ۲ نفر با یک فرزند که میشود ۳ نفر و ۲ بار ثبت نام ، یک بار آقا و یک بار خانم با پیوست همسر و فرزند ، میشود ۸۰۰.۰۰۰ تومان .

وقتی سرچ میزنم کلی سایت برای عکس و ثبت نام میاد ، چطوری جایی رو انتخاب کنم ؟

در ایران متاسفانه در برخی موارد نظارت مناسبی روی اصناف نیست که نمونه آن جنس تقلبی لوازم یدکی موجود در بازار هستش ، لذا باید موقع خرید یا دریافت خدمات به جای معتبری رفت که مجوز داشته باشه و قبلش تحقیق کنید و سایت و صفحه هایی که داره بخونید .

اینکه برخی دفاتر مهاجرتی میان عکاسی میکنند ، خوب دقیقا مشخصه که اونها عکاس نیستند و فقط به درآمد بیشتر فکر میکنند و اسمش روش هست ، اونها دفتر مهاجرتی هستند نه دفتر ثبت نام لاتاری و اینها میان در ایام ثبت نام لاتاری یکسری عکاس بی تجربه رو فقط برای عکاسی لاتاری و برای یک ماه استخدام میکنند برای درآمد بیشتر .

ثبت نام لاتاری فرایند ساده ای هستش ، سایت ثبت نام لاتاری هم هزینه ای برای این کار نمیگیره و شما دارید دستمزد به فردی پرداخت میکنید که جای شما این کار رو انجام بده و در اصل دارید پول زمان صرف شده اون فرد رو میدین .

حالا اگر اون فرد مورد اعتماد نباشه و یا با مشخصات آدرس ایمیل خودش ثبت نام رو انجام بده که برخی دفاتر مهاجرتی این کار رو میکنند متاسفانه ، شما باید بعدش اگر برنده هم بشین ، برای دریافت کد و پیگیری خود دائما محتاج اون دفتر باشید و برخیشون مطالبه پول هم برای این کار میکنند مجدد ، که این اصلا انسانی و منطقی نیست .

یا میان میگن که ما دوره آموزش مصاحبه در سفارت داریم ، در حالی که سفارت از شما مدرک زبان انگلیسی یا چیز این شکل نمیخواد و میدونه که شما لاتاری ثبت نام کردین و برنده شدین و ممکنه زبان ندونید ، فقط شما باید مدارکی که در سایت موقع ثبت نام ادعا میکنید رو همراه داشته باشید ، مثل پاسپورت و شناسنامه و سند ازدواج و مدرک تحصیلی و …

پس برای عکاسی به یک متخصص عکاسی که کارش عکاسی هست و البته جواز عکاسی داره و اینکه عکاسی لاتاری رو میشناسه مراجعه کنید نه دفاتر مهاجرتی یا بقالی سر کوچه یا دفتر خدمات فنی و …

عکس مهمه

برای ثبت نام هم اگر نتونستید طبق آموزش ما عمل کنید یا وقتش رو ندارید ، نهایت ما براتون با هزینه این کار رو میکنیم ، یا برخی از دفاتر عکاسی هم مثل ما این کار رو انجام میدهند و پیشنهاد ما اینه که خودتون ثبت نام رو انجام دهید و هزینه ای به جایی پرداخت نکنید و بدونید که مهمترین عامل در ثبت نام ، عکس آپلود شده شما است ، متاسفانه در زمان ثبت نام هم به شما بیان نمیشه عکس ایراد داره و همون باعث حذف شما از قرعه کشی و رد درخواست شما میشه .

امیدواریم مراجعه شما به دفتر ما ، آخرین مراجعه شما برای عکس لاتاری باشه و شما برنده خوشبخت این دوره از ثبت نام قرعه کشی گرین کارت لاتاری امریکا باشید …

برخی مطالب مرتبط :

استاندارد و شرایط مورد تایید عکس لاتاری چیست ؟ (لطفا روی لینک زیر کلیک کنید)

سایت چک کردن استانداردهای عکس لاتاری

 

 

آدرس سایت ثبت نام لاتاری چیست ؟ (لطفا روی لینک زیر کلیک کنید)

سایت ثبت نام لاتاری

 

Lottery Photo US Green Card Registration Photography shoot studio عکس لاتاری ثبت نام گرین کارت امریکا اتلیه عکاسی تهران اندیشه نو
Lottery Photo US Green Card Registration Photography shoot studio عکس لاتاری ثبت نام گرین کارت امریکا اتلیه عکاسی تهران آتلیه آونگ

مدارکی که نیاز است برای ثبت نام لاتاری به ما ارائه کنید چیست ؟

۱- فایل عکس استاندارد : که پیش ما یا جای معتبری تهیه کردین که اگر پیش ما نبوده ، برای اینکه چک کنیم استاندارد هست یا خیر ، هزینه جداگانه ای به مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان بابت هر عکس گرفته میشه .

۲- آدرس ایمیل : شما باید یک ایمیل آدرس به ما بدهید که ثبت نام با اسم خود شما انجام بشه و بعدا کد رو خودتان دریافت کنید برای چک کردن نتیجه قرعه کشی و دسترسی مستقیم به سایت لاتاری داشته باشید .

۳- نام و نام خانوادگی : شما باید نام و نام خانوادگی خود یا اگر نام میانی دارید به همراه نام میانی خود را به طور دقیق مطبق آنچه در پاسپورت شما درج شده به لاتین برای ما ارسال کنید ، یا تصویر گذرنامه خود را برای ما ارسال کنید ، اگر دارید ، این کار رو برای افراد پیوست خود نیز باید انجام دهید ، مثلا برای همسر یا فرزندان خود ، اگر میخواهید پیوست ثبت نام شما باشند و متاهل هستید .

۴- جنسیت خود : مرد یا زن بودن .

۵- تاریخ تولد : تاریخ دقیق تولد خود و اگر افرادی پیوست دارید ( همسر و فرزندان ) ، آنها را به لاتین ، مطابق آنچه در پاسپورت شما درج شده است .

۶- شهر و کشور تولد : شهر و کشوری که در آن متولد شدین و اگر افرادی پیوست دارید ( همسر و فرزندان ) ، آنها را به لاتین ، مطابق آنچه در پاسپورت شما درج شده است .

۷- شماره گذرنامه یا پاسپورت : کد شماره گذرنامه یا همان پاسپورت شما و اگر افرادی پیوست دارید ( همسر و فرزندان ) ، آنها را به لاتین ، مطابق آنچه در پاسپورت شما درج شده است . ( در برخی سال ها این گزینه نیاز نیست )

۸- تاریخ اتمام اعتبار گذرنامه : تاریخ گذرنامه یا همان پاسپورت شما و اگر افرادی پیوست دارید ( همسر و فرزندان ) ، آنها را به لاتین ، مطابق آنچه در پاسپورت شما درج شده است . ( در برخی سال ها این گزینه نیاز نیست )

۹- آدرس محل سکونت : آدرس دقیق محل سکونت به ترتیب از کشور ، استان ، شهر ، خیابان ، کوچه ، پلاک ، طبقه ، واحد ، به شکل لاتین و درست .

۱۰- کد پستی : کدپستی محل سکونت شما به شکل دقیق و درست .

۱۱- کشور محل سکونت شما : کشوری که در حال حاضر در آن سکونت به لاتین .

۱۲- شماره همراه ( موبایل ) : شماره تلفن همراه موبایل با ذکر کد کشور آن ، مثلا ایران +۹۸ در ابتدای شماره همراه میباشد .

۱۳- مدرک تحصیلی : باید بالای دیپلم باشد ، اما اگر ۲ سال سابقه کار حرفه ای داشته باشید ، میتوانید مدرک دیپلم هم نداشته باشید ، اگر مدارک دانشگاهی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا دارید نیز میتوانید آن را بفرمائید به همراه رشته تحصیلی خود ، همگی به لاتین .

۱۴- وضعیت تاهل : اگر ازدواج کردین یا نکردین ، جدا شدین ، همسر شما مقیم آمریکا هست یا خیر ، باید دقیق بفرمائید .

۱۵- تعداد فرزندان : اگر فرزند دارید ، تعداد آنها که زیر ۲۰ سال هستند به همراه تمامی مشخصات بیان شده برای آنها به لاتین و فایل عکس استاندارد آنها .

تمامی اطلاعات را برای ما در تلگرام به شماره ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ ارسال کنید ، سپس هزینه و شماره کارت براتون اعلام میشه و پس از پرداخت شما و ارائه رسید بانکی ، ثبت نام براتون انجام خواهد شد .

حتما باید از ما در تلگرام تایید بگیرید مدارک ارسالی و عکس رو و بعد واریز کنید ، بدون تایید ثبت نام انجام نخواهد شد .

با احترام
گروه هنری و خدماتی استودیو عکاسی آونگ

‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬

پیام بگذارید

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما