کلاس های عکاسی در تهران

چه به‌دنبال تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای باشید و چه بخواهید برای ثبت لحظات زندگی و تفریح  دوربین عکاسی به دست بگیرید، آموزش عکاسی می‌تواند از بهترین تصمیم‌های شما باشد. اولین قدم در راه تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای، آموزش عکاسی حرفه ای است. یادگیری عکاسی می‌تواند علاوه بر فراهم آوری فرصت ورود به بازار کار این حوزه، مهارت و توانایی شما را در ثبت لحظات و هنر عکاسی بالا ببرد. احتمالا شرکت در کلاس عکاسی یا دوره عکاسی یکی از اولین انتخاب‌های شما است. کلاس‌ها و دوره‌های مختلفی در آموزش عکاسی برگزار می‌شود. اما چیزی که باعث تمایز این دوره‌ها و کلاس‌ها از یکدیگر می‌شود، محتوای آموزشی، اساتید و نوع آموزش است.استودیو عکاسی آونگ سعی کرده است با مد نظر گرفتن تمامی این موارد، با بهره گیری از بهترین اساتید عکاسی و بهترین محتوای آموزشی، یکی از بهترین‌های پکیج آموزش عکاسی را در اختیار شما قرار دهد.

دوره عکاسی فن پردازان چه دوره‌ای است؟

۳۰۰ ساعت آموزش حرفه ای عکاسی در دوره جامع عکاسی استودیو آونگ برای شما فراهم شده است. این دوره از آموزش عکاسی مقدماتی تا آموزش عکاسی حرفه ای را پوشش می‌دهد. ممکن است مانند بسیاری افراد به‌دنبال شرکت در دوره آموزش عکاسی مقدماتی و بعد از آشنایی با دوربین و به دست گرفتن آن، به‌دنبال شرکت در دوره آموزش عکاسی حرفه ای و آشنایی با تکنیک‌های حرفه‌ای و تکمیلی عکاسی باشید.دوره جامع آموزش عکاسی فن پردازن، آموزش‌های مقدماتی تا حرفه‌ای را برای شما گردآوری کرده است. با شرکت در این دوره، مسیر یادگیری به دست گرفتن دوربین عکاسی تا گرفتن عکس‌های حرفه‌ای و جذاب را با صرفه‌جویی در وقت و هزینه طی خواهید کرد!

 

کلاس عکاسی در تهران ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰
کلاس عکاسی در تهران ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰

در این کلاس عکاسی، چه مواردی آموزش داده می‌شود؟

این دوره آموزش مقدماتی عکاسی تا حرفه‌‌ای را پوشش می‌دهد. در ابتدای کلاس عکاسی، با مفاهیم اولیه عکاسی، تجهیزات عکاسی و ترفندهای ساده آشنا خواهید شد. با پیشرفت دوره آموزش عکاسی، آموزش‌های پیشرفته‌تری مانند حالت‌های مختلف عکاسی، استفاده از تجهیزات مختلف، انواع عکاسی و ترفند‌‌های عکاسی را فرا می‌گیرید. سرفصل‌های آموزشی این دوره را می‌توانید پایین صفحه مطالعه کنید. موسسه فن پردازان با استفاده از به‌روز ترین و با کیفیت‌ترین محتوای آموزشی و به استفاده از بهترین اساتید این حوزه، دوره جامع عکاسی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.  ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که یکی از بهترین دوره های عکاسی را در کلاس عکاسی فن پردازان بگذرانید.

کلاس های عکاسی تهران ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰
کلاس های عکاسی تهران ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰

 

 

بازار کار عکاسی چطور است؟

یکی دیگر از دغدغه‌های افرادی که می خواهند عکاسی را به عنوان حرفه خود انتخاب کنند، بازار کار و آینده شغلی عکاسی است. قبل از هر چیز، این واقعیت را باید در نظر داشت که عکاسی یک هنر است. درآمد شغل عکاسی، با توجه به موقعیت و گرایش‌های تخصصی آن متفاوت است.

اما با توجه به اینکه در سال‌های اخیر عکاسی توانسته به صورت کاملا حرفه‌ای در حوزه های مختلف کاری نفوذ کند، می توان ادعا کرد در مقایسه با گذشته امروزه موقعیت ها و فرصت های شغلی متعدد و متنوعی برای عکاسان حرفه ای به وجود آمده است. با گرفتن مدرک معتبر و داشتن مهارت کافی می توان به درآمد خوبی دست پیدا کرد.

از پر در آمد ترین شاخه ها و گرایش های شغل عکاسی می توان به عکاسی مجالس، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی اشاره کرد. واضح است که تخصص و تبحر عکاسان در حوزه کاری خود و همچنین داشتن مدرک معتبر می‌تواند منجر به دسترسی بیشتر به فرصت‌های شغلی عکاسی شود. مواردی که با شرکت در یک دوره آموزش عکاسی خوب می‌توانید آن‌ها را به‌دست آورید.

 

کارآموزی در استودیو عکاسی آونگ

استودیو عکاسی آونگ جهت تکمیل کادر خود از علاقمندان سخت کوش، قابل اعتماد و انعطاف پذیر، در دسترس و با انگیزه بالا در شاخه های زیر دعوت به عمل می آورد.

عکاسی (شاخه کودک، نوزاد، بارداری، مدلینگ)
فیلم برداری (ویژه مراسمات جشن تولد)
طراحی، ادیتور و روتوش کار
مدیر داخلی

کاراموزان میتوانند در کلاس های عکاسی مقدماتی ، پرتره و صنعتی بصورت رایگان شرکت کنند.

در صورتى که در پایان دوره از کاراموز رضایت کامل وجود داشته باشد بعنوان همکار ثابت در مجموعه استودیو آونگ استخدام خواهد شد.

مراحل اقدام: ارسال رزومه کامل عکس دار به تلگرام: ۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰

در صورتى که واجد شرایط باشید حداکثر در ١٠ روز کارى با شما جهت هماهنگى وقت مصاحبه تماس گرفته خواهد شد

تلفن: ۰۹۳۵۲۲۱۵۰۹۰

 

‫5/5 ‫(1 نظر)

پیام بگذارید

آدرس

تهران ، قصر دشت ، ۳۱۲

تماس با ما

۰۹۱۲۲۲۱۵۰۹۰ , photogallery.avang@gmail.com

تماس با ما